1
00:00:19,000 --> 00:00:19,920
Jsem kosice,

2
00:00:20,519 --> 00:00:22,559
<i>která sleduje dva orly</i>
<i>kroužící nad jejím hnízdem.</i>

3
00:00:22,920 --> 00:00:25,440
<i>Ti dva orli říkají:</i>
<i>"Jen se podíváme, jak se ti vede,</i>

4
00:00:25,879 --> 00:00:28,000
<i>jestli je všechno v pořádku,</i>
<i>v uvozovkách."</i>

5
00:00:28,359 --> 00:00:29,359
Kosice řekne:

6
00:00:29,679 --> 00:00:31,000
"Uklidila jsem,

7
00:00:31,559 --> 00:00:32,600
ale jsem úplně nalitá."

8
00:00:33,799 --> 00:00:35,880
Nejspíš na to prostě zase zapomněla.

9
00:00:36,640 --> 00:00:38,439
Ona přece nic nezapomene.

10
00:00:39,039 --> 00:00:41,119
Asi jen vyrábí nějakou kalamitu,

11
00:00:41,200 --> 00:00:44,880
při které musí hasit oheň
a zároveň vodou páchá další škody.

12
00:00:45,600 --> 00:00:46,759
A teď vážně,

13
00:00:47,359 --> 00:00:49,960
jak tě vůbec napadlo,
že by mohla něco změnit?

14
00:00:50,600 --> 00:00:52,520
To taky nevím. Nemám tušení.
Günther.

15
00:00:53,960 --> 00:00:55,240
Co je s ním?

16
00:00:55,320 --> 00:00:57,039
Už mu nezbývá moc času.

17
00:00:59,159 --> 00:01:00,560
To je ale smrad!

18
00:01:00,640 --> 00:01:03,119
Jako kdyby někdo
něco spálil v troubě.

19
00:01:05,000 --> 00:01:06,239
Tamhle z toho okna se kouří.

20
00:01:06,840 --> 00:01:08,760
Nebydlí tam vedle Romové?

21
00:01:08,840 --> 00:01:11,959
-To si nemyslím.
-Ne že bych měla něco proti Romům.

22
00:01:22,760 --> 00:01:26,280
ACH, TA HELA
7. díl

23
00:01:36,120 --> 00:01:37,480
Už jsem zase tu.
........