1
00:00:05,879 --> 00:00:09,439
"REVOLUCE SE NEBUDE VYSÍLAT
V TELEVIZI... BUDE NAŽIVO."
2
00:00:19,199 --> 00:00:20,440
Duchu.
3
00:00:29,640 --> 00:00:30,719
Duchu.
4
00:00:33,240 --> 00:00:35,640
No tak! Běž odsud!
5
00:00:37,719 --> 00:00:39,759
Duchu, duchu.
6
00:00:39,840 --> 00:00:44,119
-Dobrý, holky. Je pryč.
-Super, babi! Skvělý!
7
00:00:44,920 --> 00:00:49,000
BUDE LÍP III.
11. díl
8
00:00:50,320 --> 00:00:51,920
Rozhodně je tu aktivita.
9
00:00:52,000 --> 00:00:55,159
Jako dobrá? Nebo...
Je v domě něco zlýho?
10
00:00:55,240 --> 00:00:57,840
To ne, zlo ne.
Kdyby tu bylo zlo, zvracel bych.
11
00:00:57,920 --> 00:01:01,079
-Bože. To nedělejte.
-Ne, cítím vlídnost.
12
00:01:01,159 --> 00:01:04,239
A slušnost... Lásku...
13
00:01:05,519 --> 00:01:07,439
-A prase.
-Prase?
14
00:01:08,680 --> 00:01:10,959
Na vysoký jsem nabrala čtyři kila.
Proto...?
15
00:01:11,040 --> 00:01:13,560
Ne, ne. Ne... ne.
16
00:01:13,640 --> 00:01:16,319
Ne, to nemá nic
společného s jídlem nebo váhou.
17
00:01:16,400 --> 00:01:19,159
Měl někdo z vás v životě prase?
18
00:01:19,680 --> 00:01:23,079
Vlastně když jsem si minulý týden
nechávala barvit odrosty,
19
00:01:23,159 --> 00:01:26,359
jeden z kadeřníků měl v salonu
malý prasátko.
20
00:01:26,439 --> 00:01:28,920
-No páni. To není fér.
-Zajímavé.
21
00:01:29,359 --> 00:01:32,519
Na salonech je něco prasečího.
Však víte...
22
00:01:32,599 --> 00:01:38,120
Rypák ve žlabu výsad
........