30 Rock S06E17 (2006)

30 Rock S06E17 Další název

  6/17

Uložil
bez fotografie
stann Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 15.4.2012 rok: 2006
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 645 Naposledy: 3.4.2025
Další infoPočet CD: 1Velikost: 164 127 511 B typ titulků: srt FPS: -
Verze pro 30.Rock.S06E17.HDTV.x264-LOL Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Spolupřekladatel: TomStrom

Příští týden nás čeká normální další díl. A za 14 dní se můžete těšit na překvapení, který tady už jednou bylo :-)...Ale zmíním ho až za týden, pokud teda nevydržíte a najdete si to někde na netu :-)...

www.iserial.cz/30r
IMDB.com

Titulky 30 Rock S06E17 ke stažení

30 Rock S06E17
164 127 511 B
Stáhnout v ZIP 30 Rock S06E17
Seznam ostatních dílů TV seriálu 30 Rock (sezóna 6)
Stáhnout všechny epizody najednou z prémiového serveru
titulky byly aktualizovány, naposled 16.4.2012 14:37, historii můžete zobrazit

Historie 30 Rock S06E17

16.4.2012 (CD1) stann opraveno několik překlepů
15.4.2012 (CD1) stann Původní verze

RECENZE 30 Rock S06E17

1.2.2019 3:34 Karminka odpovědět
bez fotografie
Děkuji :-)
19.4.2012 22:19 AkiraErebos odpovědět
bez fotografie

reakce na 488524


Ťažko povedať s čím sa dá nesúhlasiť. Ak sa pozriem na zoznam platných releasov scény distribuovaných napríklad kuriérom EZTV, tak grupy ako LOL, ASAP a FOV patria pri seriáloch vôbec k tým najvýkonnejším. Na pastebin je vidieť NFO, kde v novú "zmluvu" podpisujú ďalšie a ďalšie grupy. Dnes ich je už 22 a jediný kto z väčších TV release group zostal pri XVIDe, je FQM a 2HD. Myslím si, že moje slová, že Scéna prešla na x264, preto nie sú nijak zavádzajúce. Taktiež povedať o x264, že je neštandard, je veľmi nešťastné. Ide o platný štandard H.264/MPEG-4 AVC používaný pre Blu-ray a iný HD obsah. Prehrávajú ho Blu-ray prehrávače a s kodekom všetky PC snáď v horizonte posledných 10 rokov. Kvalita x264 je pritom nesporná a oproti XVIDu je to nebe a dudy. Som rád, že scéna nezamrzla a pohla sa ďalej. Je to potrebné. Myslím si, že extrémne spiatočníctvo v takýchto sférach nemá miesto. Dodnes sa ešte plesnem po čele, keď nejaká old fashion grupa releasne film rozdelený na dva 700MB súbory s názvom CD1 a CD2. To už je fakt dnes na smiech.
17.4.2012 21:48 jardaferda odpovědět
bez fotografie

reakce na 488754


Díky. Hlavně že bude.
uploader16.4.2012 23:47 stann odpovědět
bez fotografie

reakce na 488525


Už není třeba...nedalo mi to a přečasoval sem to :-)...takže vydám vždycky title na oba dva releasy...akorát ten 2HD bude vždycky tak o den pozdějc :-)...
16.4.2012 14:41 jardaferda odpovědět
bez fotografie

reakce na 488311


A vadilo by ti, kdybych to přečasoval a zveřejnil. Díky.
16.4.2012 14:40 jardaferda odpovědět
bez fotografie

reakce na 488356


Dovolím si silně nesouhlasit. Dvě grupy (LOL a ASAP a spousta o kterých nikdo neslyšel) není scena. Navíc x264 a MP4 je absolutní nestandart, který nepodporuje žádný stolní přehravač a na starších PC nejde ani přehrát. Stejně tak ho nepodporuje spousta softwaru pro úpravu videa a titulků. Pro zálohování je k ničemu. Problém se zvukem u XVID jsem nezaznamenal, narozdíl opakovaných problémů s kvalitou a zvukem u MP4, které jsou navíc poslední dobou často i větší než klasický release.
15.4.2012 21:57 AkiraErebos odpovědět
bez fotografie
Som rad ze si opat zacal robit preklad na platne releasy sceny. Tie neplatne co si robil poslednych par dielov bolo uz obcas problem najst a stahovat. Mnoho release skupin (tych najvacsich) podla noveho obezniku v unoru (februar) uplne vyradilo XVID a preslo na x264 aj pri malych verziach. Grupa 2HD nepochopitelne trolluje. Problem je, ze ak ma 2HD zly release (napr. out-of-sync), uz ho nikto neznukuje, pretoze aj povodny bol neplatny :-). Vdaka za preklad. Odvadzas skvelu pracu.
uploader15.4.2012 19:57 stann odpovědět
bez fotografie

reakce na 488261


to jardaferda: ono poslední dobou šla kvalita verze 2HD celkem dolů, občas se o nějakou tu setinu zpožďuje nebo předbíhá zvuk a obraz není tak kvalitní jako u verze x264-LOL (a taky vychází pozdějc než verze x264-LOL), takže od dnešního dílu právě budu dělat titulky už na verzi x264-LOL...tudíž na přečas verze 2HD se zatím nechystám...možná po skončení série přečasuju na ostatní verze, až bude víc času...
15.4.2012 18:15 jardaferda odpovědět
bez fotografie
Díky za překlad. Bude přečas na normální verzi 2HD? Díky
15.4.2012 17:23 xyxo odpovědět
bez fotografie
Díky
15.4.2012 15:23 dodo.watt odpovědět
bez fotografie
gracias kamo :-D

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Opakované vkládání stejného příspěvku, který je v rozporu s pravidly, bude nadále mazáno.
Máte pravdu. Existuje způsob, jak obejít blokování VPN na Titulky.com. Neustále se tam zobrazuje hlá
Vidím, že je tady už skoro úplně zakázané něco napsat.
Jsem překvapený, že jsem napsal slušnou prosbu, a admin mi ji dvakrát smazal. Vidím, že tam není svo
Fuze.2025.1080p.WEB.h264-GRACE. Díky.
Prosím, nespamuj tu pofidernými verziami. Ide totiž o AI enhanced TS/CAMRip od Rusov.
Ano, je to pravděpodobné, že to bude už na konci července.
Potom ako to v kine vybuchne nepochybujem o tom, že to bude o dosť skôr.
Škoda, že to nebolo v kine, ale o to viac ma táto správa potešila.
Backrooms.2026.1080p.VOSTFR.HDSCR.x264-FS
Finding.Emily.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-MADSKY Finding.Emily.2026.2160p.AMZN.WEB-DL.
Strung 2026 REPACK 2160p WEB h265-ETHELNight Patrol 2025 BDRip H264-RBBprosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)