RECENZE Criminal Minds S07E08 |
8.5.2012 22:43 labross1  |
odpovědět |
|
|
7.3.2012 9:06 Pavlenka77  |
odpovědět |
|
|
1.12.2011 10:29 syrestesia  |
odpovědět |
reakce na 434679
Další díl bude až 8. prosince.
|
1.12.2011 8:50 nikitulka  |
odpovědět |
Díky moc za titulky  a jak to vypadá s dalším dílem?
|
28.11.2011 21:41 Ins-Iris  |
odpovědět |
díky moc
|
27.11.2011 18:08 antoniana  |
odpovědět |
|
|
26.11.2011 21:08 66Allegro  |
odpovědět |
díky moc - za všechny díly !  děláš to skvěle
|
22.11.2011 18:03 ajkahruska  |
odpovědět |
|
|
20.11.2011 21:03 rhianon  |
odpovědět |
|
|
20.11.2011 20:59 verlybka  |
odpovědět |
Díky moc za titulky. Jsou super. A moc se mi líbí tvoje poznámky
|
19.11.2011 22:49 mirek66  |
odpovědět |
Díky moc a už se moc těším na další.Jsi super.
|
19.11.2011 9:38 darvino  |
odpovědět |
Díky moc, mám tento seriál moc rád
|
18.11.2011 18:39 zuzanka47  |
odpovědět |
|
|
18.11.2011 15:20 Alinek86  |
odpovědět |
Super, moc díky
|
17.11.2011 22:48 Madlej1  |
odpovědět |
dikes
|
17.11.2011 22:07 xyxo  |
odpovědět |
Děkuji
|
17.11.2011 21:52 odedfehr |
odpovědět |
|
|
17.11.2011 21:44 Zuzana1986  |
odpovědět |
ďakujem, ďakujem, už som sa nevedela dočkať - je to ako závislosť
pekný večer i Vám pri pozeraní
|
17.11.2011 21:43 sabos1  |
odpovědět |
Děkuji za titulky
|
17.11.2011 20:34 hledac3  |
odpovědět |
velice děkuji, už se běžím dívat , hurá
|
17.11.2011 20:33 hledac3  |
odpovědět |
velice děkuji, už se běžím dívat , hurá
|
17.11.2011 20:18 niktoska44  |
odpovědět |
si proste skvelá a tvoje titulky takisto, bez teba by som sa k šiestej a siedmej sérii asi tak skoro nedostala a márne čakala na to, kým sa objaví v telke
PS: Reid forever
|
|
|