I Am Legend (2007)

I Am Legend Další název

Já, legenda

UložilAnonymní uživateluloženo: 12.1.2008 rok: 2007
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 3 987 Naposledy: 9.8.2025
Další infoPočet CD: 1Velikost: 954 593 280 B typ titulků: srt FPS: -
Verze pro I Am Legend KLAXXON Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Titulky vytvořil Iguana9, já jsem je pouze přečasoval.

FPS je 23,971 (z rolety se nedá vybrat).
IMDB.com

Titulky I Am Legend ke stažení

I Am Legend
954 593 280 B
Stáhnout v ZIP I Am Legend

Historie I Am Legend

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE I Am Legend

27.1.2008 22:38 lauspetr odpovědět
bez fotografie

reakce na 73897


ano
19.1.2008 2:24 Iguana9 odpovědět
bez fotografie
Takže... DVD-rip je. Tyhle titulky jsem překládal na něj. Je to rip předvysílacího DVD screeneru. Název je I.Am.Legend.2007.DVDSCR.AC3.5.1.x264-DiGG. Je to gigabajtová verze v souboru MKV a její kvalita se velice blíží plnohodnotnému DVD. Doporučuji stáhnout k-lite codec pack (pro lamy http://www.slunecnice.cz/vyhledavani/?qs=k-lite&kde=vsude&search=Vyhledat), jinak vám to možná nepůjde. Titulky na něj, jak jsem říkal, jsem uploadoval sem na titulky.com. Hledejte je pod nickem Iguana9.
18.1.2008 19:01 Ferry odpovědět

reakce na 72932


aXXo má prázdniny, tohle nemá s axxem co společnýho, je to nějakej FAKE DVDrip
18.1.2008 18:26 1WooDoo1 odpovědět
bez fotografie

reakce na 72772


preco teda ta zmena?. ze uz nieje sam
17.1.2008 20:45 Ertai odpovědět
bez fotografie
ano KLAXXON je AXXO, ale ne JE, ale JSOU...
15.1.2008 11:06 1WooDoo1 odpovědět
bez fotografie
KL AXXO N ... je aXXo nie?... :-)
13.1.2008 0:14 Codehunter odpovědět
bez fotografie
kvalita je horsi ale porad lepsi jak CAM...da se na to koukat jen to ma nizsi rozliseni...jinak dik za titulky,stahl sem si tak 3 verze I am legend a tahle jedina mi jede akorat do vcera kni nebyly title ;-)
12.1.2008 16:20 Ferry odpovědět

reakce na 71628


Řekl bych, že horší než DVDSCR od IMBT.
12.1.2008 15:55 karlos.cl odpovědět
bez fotografie
Jaká je kvalita obrazu?

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Ano, je to pravděpodobné, že to bude už na konci července.
Potom ako to v kine vybuchne nepochybujem o tom, že to bude o dosť skôr.
Škoda, že to nebolo v kine, ale o to viac ma táto správa potešila.
Backrooms.2026.1080p.VOSTFR.HDSCR.x264-FS
Finding.Emily.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-MADSKY Finding.Emily.2026.2160p.AMZN.WEB-DL.
Strung 2026 REPACK 2160p WEB h265-ETHELNight Patrol 2025 BDRip H264-RBBprosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...
je to na Dafilms.cz, můžete někdo ripnout titulky?
Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.


 


Zavřít reklamu