I Am Legend (2007)

I Am Legend Další název

Já, legenda

Uložil
Ferry Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 22.12.2007 rok: 2007
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 19 609 Naposledy: 17.1.2026
Další infoPočet CD: 1Velikost: 723 740 672 B typ titulků: srt FPS: 23,976
Verze pro I.Am.Legend.PROPER.DVDSCR.XviD I.Am.Legend.[2007].EXCLUSIVE. DVD.XVID.HD[Eng]-DUQA I.Am.Legend.English.DVDSCR.DivX-LTT Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Přeloženo z odposlechu.

Sedí na:
I.Am.Legend.PROPER.DVDSCR.XviD
I.Am.Legend.English.DVDSCR.DivX-LTT
I.Am.Legend.[2007].EXCLUSIVE. DVD.XVID.HD[Eng]-DUQA

Veškeré úpravy a časování těchto titulků na tomto serveru,
provedu sám dle vlastního uvážení.
IMDB.com

Titulky I Am Legend ke stažení

I Am Legend
723 740 672 B
Stáhnout v ZIP I Am Legend
titulky byly aktualizovány, naposled 1.1.2008 7:39, historii můžete zobrazit

Historie I Am Legend

1.1.2008 (CD1) Ferry Korekce od Teresity, doplnění Šreka+2 věty od marduka.
22.12.2007 (CD1) Ferry Původní verze

RECENZE I Am Legend

18.9.2012 14:15 buchan odpovědět
bez fotografie
Diky moc!
1.5.2008 6:40 shaked41 odpovědět
bez fotografie
thanks krasne to sedi :-)
uploader25.4.2008 19:22 Ferry odpovědět
Mám na mysli tu kritiku samozřejmě :-))
uploader25.4.2008 19:21 Ferry odpovědět
ufon68:Nic se neděje, jsem za ni rád ;-)
uploader25.4.2008 19:14 Ferry odpovědět
ufone: Toho lososa jsem poprvé nerozumněl, ale v ostatních už je většina chyb opravená ;-)
28.1.2008 20:58 khanec odpovědět
bez fotografie
parada,diky
uploader28.1.2008 16:59 Ferry odpovědět

reakce na 75094


No, ono je to na tuhle velikost časovaný, ale já jsem omylem uvedl jinou :-)
28.1.2008 9:28 SackX odpovědět
bez fotografie
Huh, konečně titulky co pasujou na 734 877 696b verzi která je i na cztorrent.net. Už sem to stáhl podruhý protože sem myslel že na českym trackeru budou český titulky a byly tam jen slovácký.
24.1.2008 10:56 zdenek1069 odpovědět
bez fotografie

reakce na 74171


mam 700MB ale co su vyjete na in.tak su všecky pozdejši diky za ochotu
uploader23.1.2008 19:35 Ferry odpovědět

reakce na 74166


Jakou máš velikost?
23.1.2008 19:22 zdenek1069 odpovědět
bez fotografie
Nevite kde najdu titulky na I Am Legend.DVDScr.Eng.Xvid vše jsem už prošmejdil
19.1.2008 2:20 Iguana9 odpovědět
bez fotografie
Takže... DVD-rip je. Tyhle titulky jsem překládal na něj. Je to rip předvysílacího DVD screeneru. Název je I.Am.Legend.2007.DVDSCR.AC3.5.1.x264-DiGG. Je to gigabajtová verze v souboru MKV a její kvalita se velice blíží plnohodnotnému DVD. Doporučuji stáhnout k-lite codec pack (pro lamy http://www.slunecnice.cz/vyhledavani/?qs=k-lite&kde=vsude&search=Vyhledat), jinak vám to možná nepůjde. Titulky na něj, jak jsem říkal, jsem uploadoval sem na titulky.com. Hledejte je pod nickem Iguana9.
uploader15.1.2008 15:00 Ferry odpovědět

reakce na 72182


;-)
15.1.2008 14:08 vidra odpovědět

reakce na 72180


to by me zajimalo proc, prvni titulky byly ceske a ty od ferryho :-)
12.1.2008 23:01 kleryk odpovědět
bez fotografie
Diky perfektní práce. Fakt sedí good.
9.1.2008 12:49 luki2000 odpovědět
bez fotografie
díky
4.1.2008 0:16 Longerdan odpovědět
bez fotografie
Super prace...paradne sedej titulky ;-):-)
uploader29.12.2007 0:04 Ferry odpovědět

reakce na 68536


Kromě dvou vět jsou ostatní věci opraveny v titulcích na které jsem ti dole poslal odkaz. Díky za tyhle opravy, klidně mi je můžeš příště poslat na maila, ať tady nezatentováváme diskuzi, ale moc si toho cením ;-)
uploader29.12.2007 0:03 Ferry odpovědět

reakce na 68524


Takže tyhle titulky už nebyly časované z těch zkorekturovaných, které jsou zde http://www.titulky.com/I-Am-Legend-91431.htm proto AM a FM frekvence. Zprávy v TV jsem netitulkoval, protože nebyly nijak důležité.
27.12.2007 10:32 Chymus odpovědět
bez fotografie
Diky
24.12.2007 14:46 Nort odpovědět
bez fotografie
Thx moc..Tyhle mi konecne fungujou..Ses dobrej
24.12.2007 13:22 Jaryyy odpovědět
bez fotografie
sedí i na I.Am.Legend.PROPER.DVDSCR.XviD, velikost 700,83MB,díky ti!
uploader24.12.2007 12:40 Ferry odpovědět
Dnes mi přišel email od nějakého uživatele, že potřebuje titulky na tuhle verzi, ale že mu to hlásilo, "Detail zadaných titulků neexistuje" k tomu došlo nedopatřeným smazáním těch prvních :-)
Takže tady je máš a Veselé Vánoce.
23.12.2007 23:38 geckam odpovědět
bez fotografie
Diky za titulky...Jste fakt dobri :-) Pekny Vanoce preji vsem ...
uploader23.12.2007 18:28 Ferry odpovědět

reakce na 67538


Ok, já jí neměl doma, tak jsem to tam dal z jiného zdroje :-)
23.12.2007 17:47 Huy odpovědět
bez fotografie
mala pripominka: verze I.Am.Legend.PROPER.DVDSCR.XviD.avi ma 734 877 696 B :-)
23.12.2007 13:27 hochty odpovědět
bez fotografie
iamlegendproper-RELEASECARTELCOM k tomuhle mi to taky sedii
uploader23.12.2007 10:18 Ferry odpovědět

reakce na 67426


Tak proč si nezkusil vyhledávač kámo? :-)
23.12.2007 10:02 duffman007 odpovědět
bez fotografie
dikec fakt ty predesli sem musel furt posunovat to bylo hrozny......
uploader23.12.2007 9:07 Ferry odpovědět
uploader22.12.2007 23:17 Ferry odpovědět

reakce na 67367


Neodpatřením došlo ke smazání ;-)
22.12.2007 22:32 shadow.wizard Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
Neboli tu uz tieto titulky doobeda na tento release?
22.12.2007 20:53 Zobak1 odpovědět
bez fotografie
Ale ty víc stahovanější už pasujou ;-) , tak sry :-)
22.12.2007 20:40 Zobak1 odpovědět
bez fotografie
Nechci nějak hanit Ferryho práci, ale mě ty titule na tuhle délku filmu teda nepasujou??

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Ano, je to pravděpodobné, že to bude už na konci července.
Potom ako to v kine vybuchne nepochybujem o tom, že to bude o dosť skôr.
Škoda, že to nebolo v kine, ale o to viac ma táto správa potešila.
Backrooms.2026.1080p.VOSTFR.HDSCR.x264-FS
Finding.Emily.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-MADSKY Finding.Emily.2026.2160p.AMZN.WEB-DL.
Strung 2026 REPACK 2160p WEB h265-ETHELNight Patrol 2025 BDRip H264-RBBprosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...
je to na Dafilms.cz, můžete někdo ripnout titulky?
Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.


 


Zavřít reklamu