Watchmen (2009)

Watchmen Další název

Strážci

Uložil
M@rty Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 7.7.2009 rok: 2009
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 4 448 Naposledy: 26.11.2025
Další infoPočet CD: 2Velikost 1.CD: 734 146 560 B typ titulků: srt FPS: 23,976
Verze pro Watchmen.DC.DVDRip.XviD-HNR Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Překlad včetně vlastního časování Marty
Korekce Lorsson
S přihlednutím do českého komiksu (díky muzikakizum a mankin)
Special thx Trey

Omluvte nepřesnosti v překladu. Dejte vědět, opravím.
Snad poděkují aspoň ti, co se tak moc doprošovali této verze.

Další verze si upravíme sami.
IMDB.com

Titulky Watchmen ke stažení

Watchmen (CD 1)
734 146 560 B
Watchmen (CD 2) 728 727 552 B
Stáhnout v ZIP Watchmen
titulky byly aktualizovány, naposled 10.7.2009 1:19, historii můžete zobrazit

Historie Watchmen

10.7.2009 (CD2) M@rty  
8.7.2009 (CD2) M@rty  
8.7.2009 (CD2) M@rty oprava, thx carlsberg
7.7.2009 (CD1) M@rty oprava, thx carlsberg
7.7.2009 (CD1) M@rty Původní verze
7.7.2009 (CD2) M@rty Původní verze

RECENZE Watchmen

17.11.2009 16:43 crazyxx Prémiový uživatel odpovědět
Nepřečasoval by to někdo prosím na tuhle verzi. Má to asi o 30 minut víc než DC verze a docela rád bych na to kouknul. Dík moc :-)
Watchmen 2009 ULTIMATE CUT DVDRip XviD-NODLABS
13.11.2009 20:21 petrsmid odpovědět
bez fotografie
Chystá se někdo přečasovat na relese Watchmen.2009.ULTIMATE.CUT.DVDRip.XviD-NODLABS? Vzhledem k tomu, že by měl obsahovat i Tales of the Black Freighter, tak to bude asi pěkná makačka...
24.7.2009 10:35 Slaine111 odpovědět
bez fotografie
Díky za kvalitní překlad. A jen mne trklo: "Proč tě moje vnímání času tak zužuje?" Zřejmě by mělo být spíš sužuje...
13.7.2009 23:44 Don82 odpovědět
bez fotografie
díky
13.7.2009 17:27 lorddomin odpovědět
bez fotografie
výborně, překlad na profesionální úrovni, tenhle DC je výbornej zážitek...
12.7.2009 0:40 PODr23 odpovědět
bez fotografie
Moc díky M@rty sem strašně rád že existují lidé jako jsi ty,kteří si najdou čas a vytvoří k filmu opravdu ale opravdu výborné titulky na profesionální úrovni a lidé jako já si pak můžou vychutnat filmek plnými doušky....Děkuji ti moc za tvůj čas a práci jen tak dál...
11.7.2009 21:14 Disane odpovědět
bez fotografie
Dženkuji =o)
10.7.2009 12:23 ADMIN_ViDRA Prémiový uživatel odpovědět
nauč se prosím používat vyhledávání.
10.7.2009 12:19 MishKonn odpovědět
bez fotografie
Bylo by mozno tohle nejak splacnout do jednoho souboru pro Watchmen.DC.720p.Bluray.x264-CBGB? Prosim prosim:-) diky...
10.7.2009 6:09 culebras odpovědět
bez fotografie
Děkuji titulky sedí na prodlouženou verzi 3h6minut
9.7.2009 23:01 CzCyborg odpovědět
bez fotografie
Paráda, díky moc.
9.7.2009 20:53 morvay odpovědět
ok, asi. sale stahujem ako obvykle a ... nevadi, poradil som si
9.7.2009 8:31 Max odpovědět
bez fotografie
Díky.
9.7.2009 8:13 Honys1983 odpovědět
bez fotografie
A je to tu: Watchmen.DC.720p.Bluray.x264-CBGB
Prosim casem o title diky.
9.7.2009 0:04 speedy.mail Prémiový uživatel odpovědět
morvay: Všechno je naprosto v pořádku, chyba je u tebe.
8.7.2009 23:04 morvay odpovědět
ked cd2 stiahnem cez ten link pod tlacitkom "STAHNOUT TITULKY" tak uz je tam skutocne CD2
8.7.2009 23:04 morvay odpovědět
ked cd2 stiahnem cez ten link pod tlacitko "STAHNOUT TITULKY" tak uz je tam skutocne CD2
8.7.2009 23:03 morvay odpovědět
CD2 je rovnake ako CD1... opravte to.
8.7.2009 13:43 sasuke odpovědět
sory za to a, aspon vidis ze som ne-copypaste-oval
8.7.2009 13:42 sasuke odpovědět
vdaka m@arty, idem na to :-)
8.7.2009 11:22 Honys1983 odpovědět
bez fotografie
Diky moc.
8.7.2009 11:18 otausata odpovědět
bez fotografie
thnx a lot ;-)
8.7.2009 10:26 speedy.mail Prémiový uživatel odpovědět
Díky.:-)
uploader8.7.2009 9:59 M@rty Prémiový uživatel odpovědět
onomyfriend: Chybka, opraveno.
8.7.2009 8:07 kLaCzEk odpovědět
bez fotografie
dík..
8.7.2009 1:29 MartysD odpovědět
Na Watchmen.2009.DC.DVDRip.AC3.XviD-LTRG stačí spojit a sedí perfektně. Díky za super titulky !
8.7.2009 0:03 igees odpovědět
bez fotografie
perfektní práce, děkuji
7.7.2009 23:26 wartin82 odpovědět
bez fotografie
dekuju mockrat ...you are the best ...the best :-)))
7.7.2009 21:49 LukoMf odpovědět
bez fotografie
Ďakujem veľmi pekne !:-)
7.7.2009 21:39 carlsberg odpovědět
bez fotografie
dále 35:34 - 35:39 druhýho CD: chybí tam překlad věz z dialogu:
- How do we know he´s still alive? (snad mam dobrej odposlech)
- He´s alive.
7.7.2009 21:25 igino00 odpovědět
bez fotografie
aj ja dakujem
7.7.2009 21:24 igino00 odpovědět
bez fotografie
aj ja dakujem
7.7.2009 21:21 Stalker1534 odpovědět
bez fotografie
díky moc :-)
7.7.2009 21:10 palcek odpovědět
bez fotografie
vdaka
7.7.2009 20:16 pkotlik odpovědět
bez fotografie
díkec, opravdu díkec a zdarec
7.7.2009 20:14 fuckp odpovědět
bez fotografie
diky diky diky! fakt diky :-D
7.7.2009 20:07 reno.d odpovědět
bez fotografie
taky připojuji své díky,už se těším,že si tuhle prodlouženou verzi pěkně vychutnám!!!
7.7.2009 19:56 trolda odpovědět
bez fotografie
super diky za snahu snad ti to nenarusilo nejake tvoje plany :-)
7.7.2009 19:49 xvinca odpovědět
bez fotografie
díky moc, určitě udělals velkou radost nejen mně!
7.7.2009 19:47 carlsberg odpovědět
bez fotografie
Díky za titulky na tuhle verzi.
Mam za sebou půl hodiny a narazil jsem na chybu - mezi časy 27:42 a 28:05. Chybí tam překlad jedné až dvou vět a titulky jsou posunutý dopředu. V 28:05 už to sedí.
7.7.2009 19:47 krumal odpovědět
bez fotografie
Díky moc
7.7.2009 19:14 edhelharn odpovědět
bez fotografie
diky diky diky :-)
7.7.2009 19:13 peju odpovědět
bez fotografie
díky, skvělá práce!!!
7.7.2009 19:12 danny0007 odpovědět
bez fotografie
Děkuji mockráte
7.7.2009 18:14 Don25 odpovědět
Děkuju
7.7.2009 18:04 SanchezXF odpovědět
Díky za titulky ;-)
7.7.2009 18:02 Kevvin odpovědět
Thanks
7.7.2009 17:53 Sp!der-bite odpovědět
bez fotografie
Díky za dobrou práci :-)
7.7.2009 17:47 zyper odpovědět
Hafo mega moc díky ;-)
7.7.2009 17:45 Spider6630 odpovědět
bez fotografie
Diký super práce :-)
7.7.2009 17:36 dav1d odpovědět
bez fotografie
Sedí skvěle! MOC Díky ;-)
7.7.2009 17:28 Maresa odpovědět
bez fotografie
Díky moc
7.7.2009 17:16 pienXo Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
aha nevšimol som si :-) ešte ju len idem sťahovať, ďakujem už vopred :-)
uploader7.7.2009 17:15 M@rty Prémiový uživatel odpovědět
pienXo: Tezko, toto jsou 2CD. Na tvou verzi to bude v noci.
7.7.2009 17:11 pienXo Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
Ďakujem velmi pekne ! :-) Oplatilo sa čakať :-) A neviete náhodou či sedia aj na novú verziu čo má AC3 ZVUK? ...
Watchmen (2009) DC DVDRip AC3 XviD-LTRG

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Admini stopro schválí.prosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...
je to na Dafilms.cz, můžete někdo ripnout titulky?
Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.
Btw - vie sa niečo o graficky násilnejšom (festivalovom) cut-e, a či vyjde na VoD? Alebo vychádza le
Už 334 mil. (toľko čo Toy Story 5 za tri dni, heh).
tak mohl být line jako u Maria, myslel jsem tím kvalitu audiostopy
Hungry.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-playWEB
Dvoukanálové audio na takový film je super, jo? :D
Je fajn, že ses do něčeho takového pustil!! Díky!


 


Zavřít reklamu