Watchmen (2009)

Watchmen Další název

Strážci

Uložil
M@rty Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 8.7.2009 rok: 2009
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 4 321 Naposledy: 15.3.2026
Další infoPočet CD: 1Velikost: 2 204 962 816 B typ titulků: srt FPS: 23,976
Verze pro Watchmen.2009.DC.DVDRip.AC3.XviD-LTRG, aXXo Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Překlad včetně vlastního časování Marty
Korekce Lorsson
S přihlednutím do českého komiksu (díky muzikakizum a mankin)
Special thx Trey

Omluvte nepřesnosti v překladu. Dejte vědět, opravím.
Snad poděkují aspoň ti, co se tak moc doprošovali této verze.

Další verze si upravíme sami.
IMDB.com

Titulky Watchmen ke stažení

Watchmen
2 204 962 816 B
Stáhnout v ZIP Watchmen

Historie Watchmen

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Watchmen

17.11.2009 16:43 crazyxx Prémiový uživatel odpovědět
Nepřečasoval by to někdo prosím na tuhle verzi. Má to asi o 30 minut víc než DC verze a docela rád bych na to kouknul. Dík moc :-)
Watchmen 2009 ULTIMATE CUT DVDRip XviD-NODLABS
17.11.2009 12:25 shaq2 odpovědět
bez fotografie
Také bych se přimlouval za překlad na ULTIMATE.CUT.DVDRip.XviD-NODLABS. Díky
13.11.2009 20:10 petrsmid odpovědět
bez fotografie
Chystá se někdo přečasovat na relese Watchmen.2009.ULTIMATE.CUT.DVDRip.XviD-NODLABS? Vzhledem k tomu, že by měl obsahovat i Tales of the Black Freighter, tak to bude asi pěkná makačka...
24.10.2009 10:00 Krutovládce odpovědět
bez fotografie
se i na Watchmen.2009.1080p.BD9.x264-BDiSC
3.8.2009 17:04 Vanky odpovědět
bez fotografie
Mohli by ste pridat i pre verziu DVDrip(ENG)-FXG ??? dakujem moc, ste super
12.7.2009 18:45 davido_9 odpovědět
bez fotografie
sedia na Watchmen-DirectorsCut-aXXo; dik za titule
10.7.2009 12:52 ADMIN_ViDRA Prémiový uživatel odpovědět
MishKonn: nauč se prosím používat to vyhledávání, děkuji.
10.7.2009 12:25 MishKonn odpovědět
bez fotografie
Po posunuti o 3s sedi na Watchmen.DC.720p.Bluray.x264-CBGB! diky:-)
8.7.2009 22:57 morvay odpovědět
naozaj to pasuje na LTRG? mne to vobec nesedi... skuste prosim na to este raz pozret. diki
uploader8.7.2009 14:40 M@rty Prémiový uživatel odpovědět
pedroo: Neco jsem ted nahodil, casovano dle en subs, snad to pasuje.
uploader8.7.2009 14:04 M@rty Prémiový uživatel odpovědět
HQS: Bluray zatim nevedu, klidne to nekdo casnete a nahodte.
8.7.2009 14:01 HQS odpovědět
tiez sa prihovaram za
Watchmen.2009.BluRay.720p.x264.DTS-WiKi
8.7.2009 13:52 mixo11 odpovědět
bez fotografie
m@rty, skus to precasovat aj na Watchmen.BluRay.720p.x264.DTS-WiKi, diiiiki..
8.7.2009 13:50 pr0f0 odpovědět
bez fotografie
neviete ci budu niekedy titulky na verziu Watchmen.2009.DVDRIP.XviD-ZEKTORM?
8.7.2009 12:12 redhorse odpovědět
Všem vám děkuju za dobře odvedenou práci. :-)
8.7.2009 9:49 alsy odpovědět
Diky všem :-)
8.7.2009 8:46 pienXo Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
Ďakujem.
8.7.2009 3:46 futaman odpovědět
bez fotografie
Super! Jdu se na to dívat. Díky Vám za to.

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Admini stopro schválí.prosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...
je to na Dafilms.cz, můžete někdo ripnout titulky?
Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.
Btw - vie sa niečo o graficky násilnejšom (festivalovom) cut-e, a či vyjde na VoD? Alebo vychádza le
Už 334 mil. (toľko čo Toy Story 5 za tri dni, heh).
tak mohl být line jako u Maria, myslel jsem tím kvalitu audiostopy
Hungry.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-playWEB
Dvoukanálové audio na takový film je super, jo? :D
Je fajn, že ses do něčeho takového pustil!! Díky!


 


Zavřít reklamu