Bodové hodnocení pro rok 2023

Od 1.1.2023 je platné nové bodové hodnocení, nové bonusové dárky a nový je také způsob nakládání s body. Bonusy i další zvýhodnění je určeno uživatelům, kteří jsou aktivní a svoji činnost vyvíjejí pravidelně a dlouhodobě. Při přerušení delším než 100 dnů je uživatel dočasně označen za neaktivního, dokud neobnoví svoji činnost.

Hodnocení je aktuální vždy pro jeden kalendářní rok, tzn. i plynoucí body jsou platné také jeden rok. Pokud si chcete nechat za své body poslat odměnu, zažádejte ve formuláři kdykoliv během aktuálního roku, nejpozději je však nutné zažádat o bonusové dárky do 31.12.2023. Každý rok je samostatně hodnocen a bonusové dárky jsou obměňovány. Body se první den v roce vynulují a je zahájeno nové období.

Výběr dárku závisí jen na uživateli a bodovém stavu jeho účtu. Uživatel nemusí vybírat jen jednu nejvyšší odměnu, ale může vybrat více položek, pokud jejich bodový součet nepřesáhne stav vlastních bodů. Po výběru dárku, bude adekvátní výše bodů odečtena z účtu. Bonusové dárky jsou rozesílány jedenkrát za měsíc, doručení na území České republiky i Slovenské republiky je zdarma.
první pořadí v měsíčním hlasování 3 000 bodů
druhé pořadí v měsíčním hlasování 2 000 bodů
třetí pořadí v měsíčním hlasování 1 000 bodů
za každý uživatelský hlas 100 bodů
za každý schválený překlad jehož jste autory 200 bodů
Body za pořadí jsou připisovány jednou měsíčně za první, druhou a třetí pozici v uživatelském hlasování "Nejoblíbenější překladatelé měsíce". Pořadí v měsíčním hlasování se započítává vždy za uzavřený proběhlý měsíc, tzn. např. v lednu bude započteno pořadí, kterého jste dosáhli za hlasování, které bylo uzavřeno 31.12. Za publikaci každého autorského překladu získáte body po schválení a přenesení na web www.titulky.com. Každý hlas, který vám udělí hlasující uživatel v rámci hlasování pro nejoblíbenější překladatele měsíce, se přičte k účtu ihned, jakmile uživatel hlas pošle.Bonusové odměny pro rok 2023

pro výběr odměny se prosím přihlaste

Triko s krátkým rukávem
bonusový dárek
Bílé triko s potiskem Titulky.com, uveďte požadovanou velikost L nebo XL.
cena: 6 000 bodů
Mikina s kapucí
bonusový dárek
Mikina s kapucí a výšivkou Titulky.com, výrobce GAP. Při objednávce uveďte variantu unisex oranžová nebo dámská bílá + požadovanou velikost.
cena: 12 000 bodů
Flash disk 256 GB
bonusový dárek
Paměťové médium USB flashdisk kapacita 256GB USB 3
cena: 15 000 bodů
Zásoba chipsů
bonusový dárek
Chipsy Pringles - 10 tubusů, kombinace příchutí
cena: 20 000 bodů
UHD Android TV multimediální přehrávač
bonusový dárek
4K UHD Android TV multimediální přehrávač.
Podpora nejpopulárnějších aplikací - KODI, NETLIX, DISNEY+, SKYLINK LIVE TV, LEPŠÍ.TV, TELLY, YOUTUBE 4K, VOYO, HBO Max, APPLE TV
cena: 40 000 bodů
Sluchátka BOSE
bonusový dárek
Bezdrátová sluchátka BOSE, Bluetooth, integrovaný mikrofon, technologie Acoustic Noise Cancelling pro eliminaci hluku, TriPort pro kvalitní hluboký zvuk, aktivní ekvalizér, dlouhá výdž baterie
cena: 140 000 bodů
Apple Watch SE 2022
bonusový dárek
Chytré hodinky - Apple Watch SE 2022 s ovládáním v češtině. GPS navigace, NFC platby, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, barometr, hledání telefonu, předpověď počasí, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky, vodotěsné, detekce pádu.
cena: 160 000 bodů
Notebook HP 15" Intel i3
bonusový dárek
Notebook HP / 15,6" Full HD 920 x 1080 / Intel UHD Graphics / CPU Intel Core i3 / OS: Windows 11 / HDD 256 GB SSD
cena: 200 000 bodů


Zobrazení bonusových dárků včetně popisu je ilustrativní. Dárky spolu s jejich bodovým hodnocení se mohou měnit kdykoliv během roku. Pokud konkrétní typ nebo model již nebude na skladě, nahradíme dárek obdobným. Adresu uvádějte kompletní i s telefonem. 


Zavřít reklamu