Proxy? |
||
| 23.6.2026 15:57 tyger2 |
odpovědět | |
|
Dobry den. V poslednej dobe mam problem so stahovanim titulkov. Nestane sa to vzdy, napr. jedny idu, ine nie. Pride hlaska: Odkaz není platný. Možná používáte proxy server nebo Opera turbo.
Pokračujte tudy na titulky. Samotrejme pouzivam uz roky VPN a Proxy, bez toho sa dnes uz neda prehliadat internet. Ale ako som povedal, niekedy Ok, niekedy hlaska. Ako sa tomuz da vyhnut? |
||