Skins S01E01 (2008)

Skins S01E01 Další název

Skins 1/1

Uložil
bez fotografie
lillard Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 15.3.2008 rok: 2008
StaženoTento měsíc: 1 Celkem: 629 Naposledy: 5.6.2026
Další infoPočet CD: 1Velikost: --- typ titulků: srt FPS: -
Verze pro Skins-DVDRip Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
 
IMDB.com

Titulky Skins S01E01 ke stažení

Skins S01E01
Stáhnout v ZIP Skins S01E01
Seznam ostatních dílů TV seriálu Skins (sezóna 1)
Stáhnout všechny epizody najednou z prémiového serveru

Historie Skins S01E01

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Skins S01E01

18.3.2008 20:49 novama odpovědět
bez fotografie
Zdar strašně chci poděkovat je to super doufam že budou i další díly
uploader18.3.2008 18:54 lillard odpovědět
bez fotografie
MEDEMA:To by bylo sqely,vubec by mi to nevadilo,nemam totiz kontakt na korektorku,ja to prekladam vsechno s diak..ve v preview mi taky splapou ale jak to ulozim,je to v prdeli.stahoval sem i ceskej font(pro jistotu) i ten se po nainstalovani preveze do UK.takze to je muj problem:-(muzem se domluvit tak ze to klidne budu posilat tobe,ty to muzes dodelat,dopis si tam korekturu a ja to nahodim...budu jen rad vuci ostatnim..jinak davam momentalne ep.2 a doupravenou ep.1...diky vsem za zajem a podporu,snad se preklad libi...
18.3.2008 18:25 igorhe odpovědět
lillard...si na mna zabudol? zatial neva mi vecer krachol comp takze uz je vpoho tak za 2 hodky bude stiahute...xi sa tesim
18.3.2008 16:44 HK47 odpovědět
bez fotografie
Ahoi,
titulky sem určitě dávej. Jenom do poznámky napiš, že je to bez diakritiky a tím to hasne. Komu se to nelíbí ať je nestahuje nebo si je upraví.
Díky
18.3.2008 16:07 Medema odpovědět
bez fotografie
BTW, kdyžtak bych k tomu mohl i tu českou diakritiku i dodělat ... :-)
18.3.2008 16:05 Medema odpovědět
bez fotografie
Kdybys byl teď u mě, tak ti za ten překlad dám rovnou pusu :-D ... (Pokavaď bys to nebral jako urážku ;-) )
Ten seriál jsem si tak oblíbil, že se obejdu bez háčků beze všeho :-D ... Sleduju ho v Aj s Aj titulkama, ale všechno si přeložit nedokážu ...
Pokud by ses rozhodl to sem nedávat, tak jestli bys mi ho aspoň posílal, byl bych ti strašně moc moc moc vděčný :-) ... Moje adresa je Martin.M.LFC@gmail.com
MOC DÍK!
17.3.2008 23:13 igorhe odpovědět
ok dikes sa tesim
uploader17.3.2008 22:59 lillard odpovědět
bez fotografie
OK,no ani nevis jak me to tesi:-) chybi mi par minut,zitra sem este zkusim dat tu 2 ep. a tobe ji poslu kolem 6 hodiny vaseho casu,tak zchceckuj mail,budes prvni,at nemusi cekat nez to schvali:-)do soboty udelam snad jeste 2 eps a pak prileta moje pritelkyne takze uvidim jak budu zvladat...dam vedet...
17.3.2008 22:42 igorhe odpovědět
tak som sa uz davno nenasmial
17.3.2008 22:42 igorhe odpovědět
nevadi uz taham dalsie casti
uploader17.3.2008 22:06 lillard odpovědět
bez fotografie
nebude neni problem...jestli ti nevadi ze je to bez hacku:-(:-( jo sqelej je,dneska bezi nova epizoda
17.3.2008 21:48 igorhe odpovědět
lillard ked ta mozem poprosit posli mi na mail ked budes mat neake title je to pecka serial ak ta to nebude otravivat gigihe1@azet.sk
uploader17.3.2008 18:00 lillard odpovědět
bez fotografie
SKINS:situace je tedy takova,ziju v UK a muj PC nema CZ lokalizaci,proto titulky nejsou a nebudou s nepodporovanymy znaky...procez sem se rozhodl je sem nadale nenahazovat jelikoz absence diakritiky mnoha z vas vadi.vzhledem k zajmu si ale myslim ze je nekdo v dohledny dobe zacne stejne delat.pokud by vsak behem nekolika malo dnu dostatek lidi zajem projevilo,ja ten preklad pro pritelkyni delat bud,tak je sem klidne hodim ale bez zaruky a bez komentaru:-D diky za pochopeni a omlouvam se...je mi to lito protoze ten serial je absolutne "unikatni" :-D
uploader16.3.2008 20:38 lillard odpovědět
bez fotografie
Chybi hacky,ja vim ze je to na prd a je mito fuckt lito,v prekladu to mam ale program to po ulozeni nak smaze,nvm uz co s tim.dal sem je sem spis z hecu..takze jeste dalsi omluva,sem u konce s dalsim dilem pokud bude zajem,prekladam to jen pro pritelkyni..
16.3.2008 19:50 pierek odpovědět
bez fotografie
bez diakritky je to celkem na prd..
16.3.2008 18:19 igorhe odpovědět
super kedy to bude to je jedno hlavne ze ti bude
uploader16.3.2008 17:27 lillard odpovědět
bez fotografie
diky lidi to sem necekal.pokracovat budu,jen vas musim bohuzel upozornit ze titulky sou diky nejake me softwareove chybe nekde bez hacku,nevim cim to je a pokousim se to odstranit.nicmene pokud vam to az tak nevadi,co nejrychleji dam 1 serii a budu delat na 2.delam to sam...tak se nezlobte,omluvam se...
15.3.2008 23:38 kavca odpovědět
bez fotografie
super, moc díky, snad budou i další.
15.3.2008 23:36 kavca odpovědět
bez fotografie
super, moc díky, snad budou i další.
15.3.2008 23:00 enfant2 odpovědět
bez fotografie
dik moc.. doufam, ze budes pokracovat

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.
Btw - vie sa niečo o graficky násilnejšom (festivalovom) cut-e, a či vyjde na VoD? Alebo vychádza le
Už 334 mil. (toľko čo Toy Story 5 za tri dni, heh).
tak mohl být line jako u Maria, myslel jsem tím kvalitu audiostopy
Hungry.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-playWEB
Dvoukanálové audio na takový film je super, jo? :D
Je fajn, že ses do něčeho takového pustil!! Díky!
Není to WEBRIP, ale ruský DCPRip kvalita super video i audio
Ano.
Glennkill.Ein.Schafskrimi.2026.GERMAN.DL.1080p.WEB.h264-SAUERKRAUT (inc. CZ&SK subs)
Rovnou s CZ lokalizací? Díky.CZ titulky budou až o něco později.Hungry.2026.WEB-DL-CinemaCity.1080p.English
Star.Wars.The.Mandalorian.and.Grogu.2026.1080p.WEBRIP
Budou k tomu CZ titulky, asi ne co..Tak potvrzeno.