The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2 (2012)

The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2 Další název

Rozbřesk

Uložil
PrcekTK Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 23.1.2013 rok: 2012
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 1 163 Naposledy: 23.11.2025
Další infoPočet CD: 1Velikost: --- typ titulků: srt FPS: -
Verze pro BD2-DVDSCR.XviD-PIMP4003 Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Titulky jsou časované a překládané z odposlechu. Pokud tam budou nějaké nesrovnalosti, ozvěte se a já to opravím.
Nepřeji si, abyste titulky vkládali na své weby pod svými jmény či podobně. Až vyjde lepší kvalita, napište mi a já je opět přečasuji.
Když se vám titulky budou líbit, budu ráda. :-)
Užijte si je! ;-)
IMDB.com

Titulky The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2 ke stažení

The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2
Stáhnout v ZIP The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2

Historie The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2

18.2.2013 14:42 krishot14 odpovědět
bez fotografie
diky :-D
uploader16.2.2013 10:12 PrcekTK odpovědět

reakce na 592390


Budu dělat obě verze. Jak MR866, tak i Geckos. Sice mi to bude trvat déle než do konce týdne, ale pokusím se co nejdřív.
14.2.2013 20:17 Morelaine odpovědět
bez fotografie

reakce na 592220


pripajam sa na geckos by sa precas hodil
14.2.2013 18:38 rychlybaker odpovědět
bez fotografie
Taky prosim na tudle verzi The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2 2012 DVDRip XviD-(MR866).
uploader14.2.2013 12:11 PrcekTK odpovědět

reakce na 592167


Mrknu na to, snad by to do konce týdne mohlo být.
14.2.2013 12:01 tavlas77 odpovědět
bez fotografie
Prosim o verzi The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2 2012 DVDRip XviD-(MR866).Diky
14.2.2013 11:11 michaelmosss odpovědět
bez fotografie
tahle verze The.Twilight.Saga.Breaking.Dawn.Part.2.2012.DVDRip.XviD-GECKOS
jsou 2 cd to je napr

tahle je na jedno
The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2 2012 - DVDRIP - x264 AAC - IDR
14.2.2013 11:11 nemeckl odpovědět
bez fotografie
The.Twilight.Saga.Breaking.Dawn.Part.2.2012.DVDRip.XviD-GECKOS prosim o precas.
14.2.2013 7:49 TarXp odpovědět
Vysla verzia The.Twilight.Saga.Breaking.Dawn.Part.2.2012.DVDRip.XviD-GECKOS bude na nu precas?
6.2.2013 13:51 Titulkator odpovědět
bez fotografie
screener není TS ?
28.1.2013 21:10 mote odpovědět
bez fotografie

reakce na 583713


musis otvorti titulky v NOTEPADE a ulozit och s inym kodovanim ,
otvoris titulky v notepade, das ulozit ako a dole mas listu ze Kodovanie...
mas tam na vyber UTF-8, Ansi a Unicode... poskusaj pomenit, toto by Ti malo pomoct :-)
uploader27.1.2013 12:32 PrcekTK odpovědět

reakce na 583713


Mně se to občas taky stává, ne tedy s těmito titulkami, ale někdy je to přehrávačem, ve kterém máš načtené titulky (např. chybí codek)... Jinak děkuji.
27.1.2013 1:31 Lowiska odpovědět
bez fotografie
Titulky dobrý, dobře načasovaný, některé nepřeložené pasáže mi tam chyběly a místy štvalo, že se místo písmen s háčky objevovaly nečitelné znaky. Jinak skvělý, díky moc za titulky ;-)
23.1.2013 12:05 ikisan odpovědět
bez fotografie

reakce na 582193


přesně je to TS :-(
23.1.2013 11:45 ikisan odpovědět
bez fotografie
díky :-)
23.1.2013 11:45 ikisan odpovědět
bez fotografie
díky :-)
23.1.2013 11:44 ikisan odpovědět
bez fotografie
díky :-)

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.
Btw - vie sa niečo o graficky násilnejšom (festivalovom) cut-e, a či vyjde na VoD? Alebo vychádza le
Už 334 mil. (toľko čo Toy Story 5 za tri dni, heh).
tak mohl být line jako u Maria, myslel jsem tím kvalitu audiostopy
Hungry.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-playWEB
Dvoukanálové audio na takový film je super, jo? :D
Je fajn, že ses do něčeho takového pustil!! Díky!
Není to WEBRIP, ale ruský DCPRip kvalita super video i audio
Ano.
Glennkill.Ein.Schafskrimi.2026.GERMAN.DL.1080p.WEB.h264-SAUERKRAUT (inc. CZ&SK subs)
Rovnou s CZ lokalizací? Díky.CZ titulky budou až o něco později.Hungry.2026.WEB-DL-CinemaCity.1080p.English
Star.Wars.The.Mandalorian.and.Grogu.2026.1080p.WEBRIP
Budou k tomu CZ titulky, asi ne co..Tak potvrzeno.Hold.The.Fort.2025.VOSTFR.1080p.WEB.H264-FW
Titulky odvtedy stahujem z (premium titulky.com),trochu to dlho nacitava,ale funguje to aj z VPN.
Pouzivam PIA - Private Internet Access. Teraz cez Svajciarsko + shadowsock. Pripojenie ale menim kaz


 


Zavřít reklamu