The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2 (2012)

The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2 Další název

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

Uložil
NikkiNicotine Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 14.2.2013 rok: 2012
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 6 779 Naposledy: 14.5.2026
Další infoPočet CD: 2Velikost 1.CD: 734 030 926 B typ titulků: srt FPS: 23,976
Verze pro The.Twilight.Saga.Breaking.Dawn.Part.2.2012.DVDRip.XviD-GECKOS Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Titulky jsou z odposlechu a pomáhal mi s nimi Dezibook.
Pokud narazíte na nějakou chybu tak dejte vědět, opravíme, vyřešíme
Užijte si titulky i překvapivou scénu (pro ty, co četli knihu).

Titulky nečasujte, nenahrávejte na jiné servery a nevydávejte za své.

Sedí na:
The.Twilight.Saga.Breaking.Dawn.Part.2.2012.DVDRip.XviD-GECKOS
IMDB.com

Titulky The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2 ke stažení

The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2 (CD 1)
734 030 926 B
The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2 (CD 2) 729 694 248 B
Stáhnout v ZIP The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2
titulky byly aktualizovány, naposled 17.2.2013 15:41, historii můžete zobrazit

Historie The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2

17.2.2013 (CD2) NikkiNicotine Opraveno časování.
14.2.2013 (CD1) NikkiNicotine Původní verze
14.2.2013 (CD2) NikkiNicotine Původní verze

RECENZE The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2

20.1.2015 19:33 Nika-chan odpovědět
bez fotografie

reakce na 627900


na stahování zkus kickass.to :-)
14.9.2014 13:58 Martin297 odpovědět
jen při sběžné kontrole zda sedí časování sem narazil na drobné překlepy, občas bych zvolil jinou frázi ale jinak dobrá práce. Doporučuji pečlivější korekci
14.7.2013 20:17 martin20391 odpovědět
bez fotografie
Nemáte aj titulky na The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1???????
21.5.2013 13:56 ancunicek00 odpovědět
bez fotografie
prosím kde stahujete filmy?
uploader3.3.2013 13:13 NikkiNicotine odpovědět

reakce na 598783


Chce to hledat. Na tu verzi sedí tenhle můj přečas: http://www.titulky.com/The-Twilight-Saga-Breaking-Dawn-Part-2-213263.htm
1.3.2013 20:11 ritadog odpovědět
bez fotografie
diky moooooooooooooooooooooooooooc
1.3.2013 20:10 ritadog odpovědět
bez fotografie
diky moooooooooooooooooooooooooooc
1.3.2013 17:49 dzannus odpovědět
bez fotografie
poprosil by som na prečas na BrRip od YIFY ho dakujem :-)
23.2.2013 21:02 VIAp odpovědět
bez fotografie
Mockrát díky za titulky.
uploader21.2.2013 10:59 NikkiNicotine odpovědět

reakce na 595077


A máš stáhlou tu nejnovější verzi titulků, kde je opravené časování?
20.2.2013 21:24 snajdrovadana odpovědět
bez fotografie
nejde mi to do konce cd 2
uploader17.2.2013 15:42 NikkiNicotine odpovědět
Opravila jsem časování u druhého CD, během dneška by to tu mělo být :-)
17.2.2013 15:32 Otomar odpovědět
bez fotografie

reakce na 592680


Mr.general100 má pravdu,stačí titulky otevřít v poznámkovém bloku a přepsat čas u dvou titulků z jedné hodiny na 0 a ještě u jedné titulky je chybný čas 00:32 je před časem 00:31 takže taky přepsat a uložit a pak fungujou až do konce.
16.2.2013 21:16 xJames Prémiový uživatel odpovědět
uploader16.2.2013 20:09 NikkiNicotine odpovědět

reakce na 593183


No to tady je, nahrávala jsem jí :-D
16.2.2013 14:14 cloudi odpovědět
bez fotografie
prosim zaslat 1cd verzy na virus_cz@seznam.cz tady neni dekuju
uploader16.2.2013 11:03 NikkiNicotine odpovědět

reakce na 592944


Ahoj, už jso udělané - stačí hledat :-D :-)
16.2.2013 1:32 ChriSs odpovědět
bez fotografie
prosim, prosim, pekne prosim, dalo by sa urobiť titulky iba na jeden súbor=jedno CD, boli sme ti vďačný :-))
15.2.2013 20:41 romana odpovědět
bez fotografie
v Media Player Classic jsem to pouštěla taky i VLC BS player noo tal nevím... ale co už no .. :-) i tak diky za snahu :-)
uploader15.2.2013 20:00 NikkiNicotine odpovědět

reakce na 592793


Schválně jsem to teď zkusila s titulkama odtud (né s těmi, co mám v PC a pak jsem je sem nahrála), jestli to třeba není způsobeno chybou, když jsem ty titulky nahrávala sem na web, ale jdou mi naprosto v pohodě až do konce, takže fakt netuším, čím to je. :-) Pouštěla jsem to v Media Player Classic
15.2.2013 19:57 romana odpovědět
bez fotografie
tak to je divné že tobě to jede...skoušela sem to ve čtyřech přehrávačích a pokaždé titulky ke konci nejdou :-D divnééé :-)
15.2.2013 19:47 zvelikovsk odpovědět
bez fotografie
díky
uploader15.2.2013 19:22 NikkiNicotine odpovědět

reakce na 592680


Já nevím, ale mě ty titulky jdou v pohodě. Netuším, kde je chyba :/
15.2.2013 18:57 general100 odpovědět
bez fotografie

reakce na 592680


Titulky CD2 jsou syntakticky chybne, v case cca 0:30 se objevi titulky s casem cca 1:30, proto se az do konce filmu nic nezobrazuje.
15.2.2013 18:51 Petr-Blade odpovědět
bez fotografie

reakce na 592472


taky prosím o 1cd verzi
15.2.2013 16:05 romana odpovědět
bez fotografie
čauky děkuji za titulky film super i když není nad to přečíst knihu :-) jen bych se chtěla zeptat proč jsou u 2 CD vynechané titulky začínaje u 31. minuty a nejdou až do konce diky :-)
15.2.2013 15:43 lajdat odpovědět

reakce na 592491


Zaujímavé ja som stiahol geckos v jednom súbore a vo viacerých s koncovkou Geckos. Na druhej strane je pravda, že väčšina je z 2och. Ale, kto hľadá nájde. Ja som si otitulkoval CD1 a CD2, potom som ich spojil a mám to.
15.2.2013 15:19 michaelmosss odpovědět
bez fotografie

reakce na 592508


ahoj tu verzi na 1 cd bych ti moh poslat
15.2.2013 11:05 motorovapila666 Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
dakujem
15.2.2013 10:58 lajdat odpovědět
Jedna verzia - jeden súbor The.Twilight.Saga.Breaking.Dawn.Part.2.2012.DVDRiP.XViD-MR866
uploader15.2.2013 0:13 NikkiNicotine odpovědět

reakce na 592472


Ahoj, ok, ale já zase nikde nemůžu sehnat tu verzi na 1CD :-D Zítra na to mrknu no.
14.2.2013 23:02 barbs.angel odpovědět
bez fotografie

reakce na 592481


http://isohunt.com/torrent_details/453414391/twilight?tab=summary
14.2.2013 22:44 michaelmosss odpovědět
bez fotografie
ahoj to si asi pleteš :-) pravě že je to naopak všude je verze na 2 cd
14.2.2013 21:58 Pjettka odpovědět
bez fotografie
případně, lidi kde jste sehnali tu verzi na 2CD ? hledám, hledám a všude jen na 1CD :-) díky :-)
14.2.2013 21:42 Pjettka odpovědět
bez fotografie
Mohla bych poprosit o tu verzi na 1CD ? :-D
14.2.2013 21:32 fush3r odpovědět
bez fotografie
dikes brácho
14.2.2013 20:52 9thman odpovědět
diky moc, neskutocna rychlost
uploader14.2.2013 20:32 NikkiNicotine odpovědět

reakce na 592430


Ta verze má dvě další verze :-D Jednu na 1CD a pak na dvě CD, tak jsem to udělala na tu nejstahovanější verzi (a to je ta na 2CD).
14.2.2013 20:25 18Klarka odpovědět
Akorát nechápu, proč to je na dvě CD, když tahle verze je jen na jedno...ale i tak děkuju :-)
14.2.2013 20:05 edic79 odpovědět
bez fotografie
díky

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.
Btw - vie sa niečo o graficky násilnejšom (festivalovom) cut-e, a či vyjde na VoD? Alebo vychádza le
Už 334 mil. (toľko čo Toy Story 5 za tri dni, heh).
tak mohl být line jako u Maria, myslel jsem tím kvalitu audiostopy
Hungry.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-playWEB
Dvoukanálové audio na takový film je super, jo? :D
Je fajn, že ses do něčeho takového pustil!! Díky!
Není to WEBRIP, ale ruský DCPRip kvalita super video i audio
Ano.
Glennkill.Ein.Schafskrimi.2026.GERMAN.DL.1080p.WEB.h264-SAUERKRAUT (inc. CZ&SK subs)
Rovnou s CZ lokalizací? Díky.CZ titulky budou až o něco později.Hungry.2026.WEB-DL-CinemaCity.1080p.English
Star.Wars.The.Mandalorian.and.Grogu.2026.1080p.WEBRIP
Budou k tomu CZ titulky, asi ne co..Tak potvrzeno.Hold.The.Fort.2025.VOSTFR.1080p.WEB.H264-FW
Titulky odvtedy stahujem z (premium titulky.com),trochu to dlho nacitava,ale funguje to aj z VPN.
Pouzivam PIA - Private Internet Access. Teraz cez Svajciarsko + shadowsock. Pripojenie ale menim kaz