United (2011) |
||
|---|---|---|
|
Další název | United |
| Uložil | Dát hlas
uloženo: 23.8.2011
rok: 2011
|
|
| Staženo | Tento měsíc: 1 Celkem: 3 814 Naposledy: 2.6.2026 | |
| Další info | Počet CD: 1Velikost: 1 554 841 794 B typ titulků: srt FPS: 25 | |
| Verze pro | United.2011.DVDRIP.Xvid-BHRG, United_2011_HDTV_XviD_BiAa , United 2011 DVDRIP H264 AAC-TiLTSWiTCH, United.2011.DVDRip.XviD-EVO Další verze | |
| Náhled | zobrazit náhled | |
| Poznámka | |
Preklad z AJ titulku: xpavel Casovani: xpavel Sedi na: United.2011.DVDRIP.Xvid-BHRG United_2011_HDTV_XviD_BiAa United 2011 DVDRIP H264 AAC-TiLTSWiTCH United.2011.DVDRip.XviD-EVO Na verzi United.2011.BluRay.720p.DTS.x264-CHD zde (precasovani by NewScream): http://www.titulky.com/?Detail=184440 Pozn. Puvodni titulky byly pravdepodobne pro neslysici, proto tam byly i texty pisnicek. Vzhledem k tomu, ze se ve vetsine pripadu vztahovaly k Manchester United, ponechal jsem je tam vsechny, a to v originale. Zaverecny song Devotion (u verze BiIA chybi, protoze je zkracena o vetsinu zaverecnych titulek) byl slozen Paulem Wellerem specialne pro tento film. Cast songu zustala v puvodnich titulcich neotextovana, proto jsem je doplnil z odposlechu - muze se tedy stat, ze to uplne "neštymuje" ![]() Pripadne dalsi upravy udelam sam, nebo po dohode. Prosim, respektujte me prani a nenahravejte na jine servery ci uloziste typu rapidshare. Linkovat samozrejme muzete kamkoliv ![]() Jakekoliv pripominky, komentare k prekladu, prosim piste sem do diskuze. Diky. |
|
|
|
Titulky United ke stažení |
||
| United
| 1 554 841 794 B | |
| Stáhnout v ZIP | United | |
| titulky byly aktualizovány, naposled 1.9.2011 21:39, historii můžete zobrazit | ||
Historie United |
||
| 1.9.2011 (CD1) | xpavel | Tak preci jen jeste jedna oprava titulek 869 nyni zni: V květnu 2008, doprovodil Bobby Charlton tým při korunovaci 3.Evropského titulu. Nahrazuje dost zasadni nepresnost, kdy puvodni titulek znel: V květnu 2008, ziskali United pod vedenim Bobbyho Charltona 3.Evropský titul. Coz je i pro laiky nesmysl (tym vede uz 25 let Alex Ferguson). Za totalni chybu pri prekladu se omlouvam ![]() |
| 30.8.2011 (CD1) | xpavel | Finalni verze titulku: 1) drobna stylisticka uprava prekladu 2) opraveno nekolik preklepu 3) opravena 1 pravopisna chyba 4) doplnena chybejici kurziva u reportazi (radio, tydenik...) |
| 24.8.2011 (CD1) | xpavel | Odstranen vyraz "ManU". Opraven jeden preklep. |
| 24.8.2011 (CD1) | xpavel | Opraven pejorativni vyraz "ManU". Vim, ze neznalost neomlouva, presto mi to, prosim, odpuste. Nejsem skalni fanousek United a netusil jsem, ze vyrazy ManU ci Manure jsou narazkou prave na mnichovskou tragedii. VIce zde: http://www.devilpage.cz/2011/06/18/man-u-je-urazka-ale-proc/ |
| 23.8.2011 (CD1) | xpavel | Původní verze |
RECENZE United |
||
17.5.2021 18:48 vojto163 ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
15.11.2011 23:59 swamp ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
15.10.2011 11:53 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
http://www.titulky.com/?Detail=184440 Doplneno v poznamce |
||
13.10.2011 10:11 misaaak ![]() |
odpovědět | |
13.10.2011 1:42 xpavel ![]() |
odpovědět | |
12.10.2011 19:32 NewScream ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
12.10.2011 19:31 NewScream ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
10.10.2011 18:04 NewScream ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
5.9.2011 22:10 Rydlos ![]() |
odpovědět | |
3.9.2011 22:57 avercak ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
1.9.2011 21:40 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
30.8.2011 21:13 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
29.8.2011 22:23 carlsberg ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
29.8.2011 10:49 xpavel ![]() |
odpovědět | |
29.8.2011 1:32 mcmisa ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
27.8.2011 13:56 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
reakce na 396501 Manure=hnuj je jasny (tak nejak to slovo zname a je jasny ze to bylo skadleni od fandu jinych tymu, nicmene se pouziva v tomto spojeni s Mnichovem, coz jsem nevedelManU - taky jsem to nepovazoval za urazku... jak rikam, pise tak i britsky tisk, ale pokud to tak fandove Utd. vidi, nemam problem to zmenit, a proto jsem to zmenil |
||
27.8.2011 12:03 alsy ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
27.8.2011 11:06 pulper ![]() |
odpovědět | |
26.8.2011 10:58 dzordzi9 ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
25.8.2011 22:38 Ephraimica ![]() |
odpovědět | |
|
||
25.8.2011 18:49 XFace ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
25.8.2011 14:03 JakubCm ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
25.8.2011 8:23 megatron12 ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
25.8.2011 0:25 TonyHawk ![]() |
odpovědět | |
|
reakce na 395727 xpavel,rád bych tě poděkoval, že jsi změnil slovo: neslyšící. Vím, nevěděl jsi slovo za uražlivé, ale nebyla tvoje vina. Medicina(lekáři) lidé vymysleli slovo: "hluchonemy", proto neslyšící se nelíbí, jak vytvořili slovo. Mezi Medicinou a Neslyšícím byli uplně jiný pohled. Můj neslyšící kamarád neslyší, ale umí mluvit vyborně jako slyšící člověk. To je normální, Neslyšící dokaže mluvit.. Díky za pochopení... |
||
24.8.2011 21:29 vasa23 ![]() |
odpovědět | |
|
reakce na 395814 xpavle chápu že jako nefanoušek United tohle nemůžeš vědět. můj původní příspěvek neměl nějak znevažovat tvůj překlad za který jsem hrozně rád a děkuji ti za něho, jen jsem na to chtěl upozornit že zrovna u filmu o mnichovu se to nehodí. ještě jednou dík za titulky |
||
24.8.2011 20:39 xpavel ![]() |
odpovědět | |
24.8.2011 20:09 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
reakce na 395868 vidro: jak je to s aktualizaci titulku - take to podleha schvalovani?(nahraval jsem cca pred 2 hodinama). Na starych titulky.com se to nahralo/aktualizovalo hned. Omlouvam se pokud sem neco prehlid... ale na FAQ jsem to nevycetl. diky |
||
24.8.2011 19:51 RamboHC ![]() |
odpovědět | |
24.8.2011 19:50 RamboHC ![]() |
odpovědět | |
|
reakce na 395868 Heh, nemam co vysvetlovat. ked nemas Red Heath tak argumenty nestacia. Inak ti to vysvetlit nedokazem |
||
24.8.2011 19:19 vidra ![]() |
odpovědět | |
24.8.2011 18:14 RamboHC ![]() |
odpovědět | |
24.8.2011 18:03 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
reakce na 395798 Ja uz ale chapu... ale netusil jsem (za laika ve fotbale se nepovazuji, tohle jsem ale nevedel - jak vidno z mych predchozich prispevku) |
||
24.8.2011 17:59 vidra ![]() |
odpovědět | |
|
reakce na 395835 já přečetl a nechápu. z toho, že někdo udělal pár posměšných hesel nevidím důvod k nenávisti toho tvaru. nevím no... |
||
24.8.2011 17:47 xpavel ![]() |
odpovědět | |
24.8.2011 17:47 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
reakce na 395827 OK precetl jsem, chapu, netusil jsem... jsem fanda spis souperu, nikdy me nenapadlo ze Manure popr. ManU je urazka... Takze dnes nahodim opravene. |
||
24.8.2011 17:40 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
reakce na 395798 Hele upravim, ale jak rikam, znam to i z fotbalovejch (anglickej) diskusnich for... |
||
24.8.2011 17:27 RamboHC ![]() |
odpovědět | |
|
reakce na 395812 Tisk to pouzivat moze, pretoze nevie dovod. pre fanusikov tohoto timu je to urazka. |
||
24.8.2011 17:03 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
http://www.devilpage.cz/2011/06/18/man-u-je-urazka-ale-proc/ ale jak rikam, pouziva se to v tisku, to ze tomu dal nekdo pejorativni vyznam, neznamena ze to pejorativni vyznam ma (mit)... ale opravim, kde to bude mozne... |
||
24.8.2011 17:01 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
24.8.2011 16:49 RamboHC ![]() |
odpovědět | |
24.8.2011 16:27 vasa23 ![]() |
odpovědět | |
|
||
24.8.2011 15:54 magnat7 ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
24.8.2011 14:04 RamboHC ![]() |
odpovědět | |
Dakujeme Ti. Dovlil som si dat tvoj odkaz tituliek na stranku www.devilpage.cz. Doufam, ze je to v poriadku. |
||
24.8.2011 11:43 xpavel ![]() |
odpovědět | |
|
Opravuji v titulcich. |
||
| 24.8.2011 10:51 reindl.jaroslav |
odpovědět | |
|
|
||
| 24.8.2011 10:19 knizeric |
odpovědět | |
|
|
||
| 24.8.2011 10:17 knizeric |
odpovědět | |
|
|
||
24.8.2011 3:41 TonyHawk ![]() |
odpovědět | |
|
|
||
|
|
||