Watchmen (2009)

Watchmen Další název

Strážci

Uložil
M.a.r.t.y Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 14.3.2009 rok: 2009
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 3 070 Naposledy: 21.5.2024
Další infoPočet CD: 2Velikost 1.CD: 733 845 504 B typ titulků: srt FPS: 25
Verze pro Watchmen.TS.XViD-CAMERA Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Překlad včetně vlastního časování Marty
Korekce Lorsson
S přihlednutím do českého komiksu (díky muzikakizum a mankin)

Na začátku filmu pronese Neil Amstrong krom známé věty "Je to malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo", také větu "Good luck, Mr. Gorsky". Vysvětlení věty najdete zde: http://www.liveportal.cz/zajimavosti/slavny-armstronguv-vyrok (stojí to za to :-))

Omluvte případné nepřesnosti v překladu.
IMDB.com

Titulky Watchmen ke stažení

Watchmen (CD 1)
733 845 504 B
Watchmen (CD 2) 728 401 920 B
Stáhnout v ZIP Watchmen

Historie Watchmen

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Watchmen

1.7.2009 17:59 trolda odpovědět
bez fotografie
Watchmen.DVDRip.XviD-JUMANJi precasovani diky
22.6.2009 15:30 lasttone1 odpovědět
bez fotografie
Ahoj, prosím taky o Watchmen SCREENER XviD-ROAR.
Díky moc.
22.3.2009 18:20 Alex104 odpovědět
bez fotografie
take mam verzi LTT a titulky na tuto verzi tu nemohu najit
17.3.2009 23:11 m4rio odpovědět
bez fotografie
tiez by som poprosil LTT verziu.thx alot
16.3.2009 18:42 OsKaR112567 odpovědět
bez fotografie
Mohl bych poprosit o titulky na Watchmen cam.divx.LTT díkec..
15.3.2009 16:51 hubert Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
to ANDREW PREMYSLEJ TROSKU NEZ NECO ZACNES STAHOVAT !!!
15.3.2009 9:40 alsy odpovědět
andrew3650: nesly protoze axxo jeste dlouho nebude ;-)
14.3.2009 22:53 hubert Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
DIKY ZA TIT. M@RTY !!!
uploader14.3.2009 15:36 M.a.r.t.y odpovědět
bulitt: Mno ty title byly i primo u toho filmu, takze jsem je mel. Nicmene byly pouze pro 2minutovy usek, kde se ve filmu mluvilo nemecky.
14.3.2009 15:01 bulitt odpovědět
bez fotografie
marty pomohly ti ty ang. title co jsem ti poslal pres lorssona
uploader14.3.2009 14:43 M.a.r.t.y odpovědět
Lukinsons: STG
14.3.2009 11:57 alsy odpovědět
diky marty
uploader14.3.2009 11:51 M.a.r.t.y odpovědět
alsy: STG je nejlepsi ze vsech vyslych shitu :-).
14.3.2009 11:50 alsy odpovědět
L+M: nevíte jaka kvalita je nejlepší?
14.3.2009 11:24 tomas_2002 odpovědět
bez fotografie
Takže jestli bych mohl poprosit, neviděl někdo titulky na tento release ? devise-watchmxv-avi_1354MB
14.3.2009 11:23 riond odpovědět
bez fotografie
parada diky
14.3.2009 11:22 tomas_2002 odpovědět
bez fotografie
A safra....na ten překlad jsem čekal jak na boží smilování a každý den sledoval jak postupuješ, ale teď koukám, že já mám je jeden soubor ( 1400MB) a ty to tu máš na 2 CD. TO je škodááá.

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...
je to na Dafilms.cz, můžete někdo ripnout titulky?
Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.
Btw - vie sa niečo o graficky násilnejšom (festivalovom) cut-e, a či vyjde na VoD? Alebo vychádza le
Už 334 mil. (toľko čo Toy Story 5 za tri dni, heh).
tak mohl být line jako u Maria, myslel jsem tím kvalitu audiostopy
Hungry.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-playWEB
Dvoukanálové audio na takový film je super, jo? :D
Je fajn, že ses do něčeho takového pustil!! Díky!
Není to WEBRIP, ale ruský DCPRip kvalita super video i audio
Ano.
Glennkill.Ein.Schafskrimi.2026.GERMAN.DL.1080p.WEB.h264-SAUERKRAUT (inc. CZ&SK subs)