Watchmen (2009)

Watchmen Další název

Strážci

Uložil
M.a.r.t.y Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 14.3.2009 rok: 2009
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 12 381 Naposledy: 11.11.2025
Další infoPočet CD: 1Velikost: 1 431 485 004 B typ titulků: srt FPS: 25
Verze pro Watchmen TS XVID - STG Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Překlad včetně vlastního časování Marty
Korekce Lorsson
S přihlednutím do českého komiksu (díky muzikakizum a mankin)

Na začátku filmu pronese Neil Amstrong krom známé věty "Je to malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo", také větu "Good luck, Mr. Gorsky". Vysvětlení věty najdete zde: http://www.liveportal.cz/zajimavosti/slavny-armstronguv-vyrok (stojí to za to:-))

Omluvte případné nepřesnosti v překladu.
IMDB.com

Titulky Watchmen ke stažení

Watchmen
1 431 485 004 B
Stáhnout v ZIP Watchmen

Historie Watchmen

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Watchmen

1.7.2009 23:18 mr. moon odpovědět
bez fotografie
Watchmen[2009]DvDrip-LW prosiim
22.6.2009 23:47 milkom odpovědět
bez fotografie
Zdravím, prosím Vás nemohl by někdo přečasovat na verzi Watchmen (2009) [VHS Screener] [Xvid]-Noir. Předem moc díky
20.4.2009 11:53 seminator odpovědět
bez fotografie
prosil bych tittulky na watchmen.2009.eng.Telesync.Divx
11.4.2009 15:03 juryman odpovědět
bez fotografie
Díky za titule, sedí i na Watchmen.TS.Xvid-FOX
8.4.2009 10:56 jollyjoke odpovědět
bez fotografie
Sedi aj na Watchmen.2009.x264.TS-x0n0x.mkv
2.4.2009 11:15 kirikos odpovědět
bez fotografie
Marty máš nejlepší titule!! A to ke všem filmům.
Jsi prostě borec.!!!!
1.4.2009 17:28 iHosek odpovědět
bez fotografie
ahojky všichni to je opravdu otřesnej rip, cam nebo do toje***
vubec nemaa smyl na to koukat v tyyhle kvalitě...
NESTAHOVAT !!!!!!
za titulky samozřejmě děkuji******
1.4.2009 0:08 hubert Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
URCITE MAS NEJAKOU JINOU VERZI MARTY CASUJE DOBRE
31.3.2009 23:54 rodier2 odpovědět
bez fotografie
Prosim nechcete to nekdo poupravit? mam stg verzi ale pritom uz od 18 minuty to lehce utika..
14.3.2009 18:11 filmarik odpovědět
bez fotografie
Ďakujem za skvelú prácu.
14.3.2009 12:38 aFro odpovědět
bez fotografie
Primlouvam se za Watchmen.TS.XViD-CAMERA
14.3.2009 12:10 Voloda92 odpovědět
bez fotografie
diki moc za rychlost aj tak ;-)
14.3.2009 12:07 Voloda92 odpovědět
bez fotografie
tak asi stiahnem to TS to bude rychlejsie
14.3.2009 12:06 Voloda92 odpovědět
bez fotografie
 
uploader14.3.2009 12:05 M.a.r.t.y odpovědět
Voloda92: Na tuhle verzi to delat nebudu, ale muze to zkusit klidne nekdo jiny.
14.3.2009 12:00 Voloda92 odpovědět
bez fotografie
Cau, snevies ci to sedi aj na verziu Watchmen.CAM.XViD-CAMERA ak nie mohol by si nacasovat ? diki moc
14.3.2009 11:47 Albi.i odpovědět
bez fotografie
Nazdar, pls, precasujes aj na Watchmen.TS.XviD-DEViSE???

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Admini stopro schválí.prosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...
je to na Dafilms.cz, můžete někdo ripnout titulky?
Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.
Btw - vie sa niečo o graficky násilnejšom (festivalovom) cut-e, a či vyjde na VoD? Alebo vychádza le
Už 334 mil. (toľko čo Toy Story 5 za tri dni, heh).
tak mohl být line jako u Maria, myslel jsem tím kvalitu audiostopy
Hungry.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-playWEB
Dvoukanálové audio na takový film je super, jo? :D
Je fajn, že ses do něčeho takového pustil!! Díky!