Watchmen (2009)

Watchmen Další název

Strážci

Uložil
M@rty Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 2.7.2009 rok: 2009
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 13 443 Naposledy: 13.9.2025
Další infoPočet CD: 1Velikost: 2 205 067 264 B typ titulků: srt FPS: 23,976
Verze pro Watchmen.2009.DVDRip.AC3.XviD-LTRG, Noir Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Překlad včetně vlastního časování Marty
Korekce Lorsson
S přihlednutím do českého komiksu (díky muzikakizum a mankin)

Stáhli jste? Viděli jste? Libilo se? Poděkovali jste? :-)

Další verze si upravíme sami.
IMDB.com

Titulky Watchmen ke stažení

Watchmen
2 205 067 264 B
Stáhnout v ZIP Watchmen

Historie Watchmen

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Watchmen

30.5.2013 19:07 sarka_2mar odpovědět
bez fotografie
děkuji :-)
21.12.2011 20:16 xim88 odpovědět
bez fotografie
dakujem :-)
19.6.2011 22:55 lepik13 odpovědět
bez fotografie
HOHO díííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík
22.1.2011 21:59 gvee odpovědět
bez fotografie
dik za titulky :o)
17.11.2009 16:43 crazyxx Prémiový uživatel odpovědět
Nepřečasoval by to někdo prosím na tuhle verzi. Má to asi o 30 minut víc než DC verze a docela rád bych na to kouknul. Dík moc :-)
Watchmen 2009 ULTIMATE CUT DVDRip XviD-NODLABS
16.9.2009 18:03 -Dedek- odpovědět
bez fotografie
Díky M@rty
23.8.2009 22:23 prcek007 odpovědět
bez fotografie
Potvrzuju že sedí na FXG (995 502 080 B)
21.8.2009 18:44 Jeremy.jk odpovědět
bez fotografie
díky ;-)
6.8.2009 18:55 Dufi001 odpovědět
bez fotografie
Vdaka, na LTRG sedia tvoje title vyborne!
31.7.2009 12:55 Alicia_B odpovědět
bez fotografie
Jj, super, konečně title, co na FXG sedí, díky:-)
31.7.2009 10:16 alesyx odpovědět
sedi i na verzi Watchmen (2009) DVDRip-MAXSPEED www.torentz.3xforum.ro.avi
27.7.2009 14:53 kuboush odpovědět
bez fotografie
sedi vicemene i na Watchmen [2009-BDRip-H.264]-NewArtRiot, ale chce si to s tim jeste trosicku pohrat..
20.7.2009 23:19 RoDeO odpovědět
bez fotografie
tak se omlouvam asi nejaka zrada u me titulky opravdu sedi :-)
20.7.2009 23:12 RoDeO odpovědět
bez fotografie
to : robinrc2074 nemel sracky na verzi FXG nesedi
8.7.2009 20:43 alushik odpovědět
bez fotografie
díky díky díky
8.7.2009 19:29 kerberuss odpovědět
bez fotografie
Sedí i na Watchmen.2009.DVDRIP.XviD-ZEKTORM
8.7.2009 14:04 mixo11 odpovědět
bez fotografie
jop, staci precasovat o 10tpos a sedia perfektne aj na Watchmen.BluRay.720p.x264.DTS-WiKi, diki..
8.7.2009 1:26 Melkor1981 Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
sedi i na Watchmen (2009) BluRay.720p.x264.DTS-WiKi
7.7.2009 6:38 pistabaci odpovědět
bez fotografie
Pridávam sa k ostatným čo by potrebovali titulky k verzii Watchmen.EXTENDED.DVDSCR.XviD-REAL. Ďakujeme.
6.7.2009 22:38 krumal odpovědět
bez fotografie
Přidávám se s prosbou o Watchmen DC DVD Rip XVid-HNR
P.S. Děkuji za titulky k Watchmen.2009.DVDRip
6.7.2009 20:40 rakoon odpovědět
bez fotografie
Také prosba o Watchmen DC DVD Rip XVid-HNR
podle mne nejlepší kvalita a cca o 30 min delší než kino verze.
6.7.2009 13:17 kissintime odpovědět
bez fotografie
bude to DC dnes ? Díky
6.7.2009 13:09 Bibo27 odpovědět
bez fotografie
pracuje někdo na tom DC?
6.7.2009 12:59 americanac odpovědět
bez fotografie
dik! sedy na Watchmen[2009]DvDrip-aXXo taky.
5.7.2009 23:20 DBZfan1 odpovědět
bez fotografie
Vyborne! Sedia na verziu Watchmen [2009]DVDRip[Xvid AC3[5.1]-RoCK&BlueLadyRG
5.7.2009 22:36 joejoe81 odpovědět
bez fotografie
zdravicko panove neviem co za hybrid som stiahol zas raz: Watchmen.2009.DVDRIP.XviD-ZEKTORM....(W-ZEKTORM) nejake titulky CS ??? pls...
5.7.2009 21:40 fuckp odpovědět
bez fotografie
@bashanti81: proc chces titule na screener kdyz muzes stahnout dvdrip? :-O
5.7.2009 19:36 galas.bax odpovědět
bez fotografie
parada, vlastně na tuto verzi sedi tak sory za spam :-)
5.7.2009 19:34 galas.bax odpovědět
bez fotografie
Čest borci, mohli by jste to pls přečasovat na verzi: Watchmen[2009]DvDrip[Eng]-FXG? Díky
5.7.2009 19:27 bashanti81 odpovědět
bez fotografie
prosim budu aj titulky na verziu Watchmen DVDSCR XviD-REAL
5.7.2009 16:33 fuckp odpovědět
bez fotografie
Ja taky cekam na titule na Watchmen DC DVDRip XviD-HNR, zatim je to nejlepsi kvalita a navic directors cut... kazdopadne uz se tesim az to u nas vyjde, urcite si koupim dvd nebo bluray
4.7.2009 21:40 Vhelsing odpovědět
bez fotografie
To Scorpio.. Ja axxa stahuju na jednom privatnim trackeru...:-):-)
4.7.2009 19:05 host_bobek odpovědět
bez fotografie
super .. diky .. sedi na FXG!!! super!!!
4.7.2009 14:04 MartysD odpovědět
Pozor tato verze je malinko - cca 0,3 s out of sync a velikost přes 2 GB nezkousne každý DVD přehrávač nebo rekordér je třeba jí pak rozdělit na dvě části.
4.7.2009 14:03 kLaCzEk odpovědět
bez fotografie
prosím, udělá někdo na Watchmen DC DVDRip XviD-HNR? :-)
4.7.2009 12:33 PuLiRo odpovědět
bez fotografie
Watchmen 2009 DVDSCR XviD-REAL..........chtělo by to titulky.....
4.7.2009 12:01 bondarenko Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
Release Watchmen DC DVDRip XviD-HNR je asi o 30 minút dlhší, takže to bude treba doprekladať, teda jednoduché prečasovanie tituliek stačiť nebude.
4.7.2009 11:57 mnn odpovědět
bez fotografie
vysiel Watchmen DC DVDRip XviD-HNR, kto precasuje/dopreklada? :-) diky
4.7.2009 10:21 milkom odpovědět
bez fotografie
Díky chlape, skvělá práce jako vždy:-)
4.7.2009 8:09 Scorpio.. Prémiový uživatel odpovědět
@ Andymann7216 - povies mi odkial mas ten rip od axxa? neviem ho nikde najst, dik
3.7.2009 22:08 placka odpovědět
bez fotografie
zdá se, ze na verzi Watchmen.2009.DVDRip.XviD.AC3-FLAWL3SS sedí, díky
3.7.2009 15:44 Max odpovědět
bez fotografie
Díky.
3.7.2009 10:44 wezzla odpovědět
bez fotografie
Sedi aj na Watchmen[2009]DvDrip[Eng]-FXG. Diky
3.7.2009 10:02 salvatorpav odpovědět
bez fotografie
Ahoj, nemohl by někdo udělat či upravit titulky na verzi Watchmen.XviD.DVDRip.Good.Quality. Finally? (1CD, doba trvání 2:59:50, velikost 1,10 GB). Dík moc
3.7.2009 9:28 ENT3R Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
jak je to s tim FLAWL3SS ??? stačí je jenom posunout, nebo je to totálně mimo?
3.7.2009 9:06 Hypnotic666 odpovědět
bez fotografie
Taky bych rád poprosil o přečasování na verzi Watchmen 2009 DVDRip XviD AC3-FLAWL3SS
2.7.2009 21:25 skopca odpovědět
bez fotografie
Zdar, prosím o titulky na verzi Watchmen.EXTENDED.DVDSCR.XviD-REAL.avi, díííííííííííííííííííííííííky
2.7.2009 21:18 1971ondra odpovědět
bez fotografie
Marty,nedokážu pochopit,jak to děláš,ale jsi BOREC!!!Stahuji si title většinou od tebe a perfektně sedí Díky moc.
2.7.2009 20:55 itree odpovědět
bez fotografie
sedia aj na: Watchmen[2009]DvDrip-aXXo
2.7.2009 19:24 mukates Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
Sedia aj na "Watchmen (2009) DVDRip-MAXSPEED"
2.7.2009 17:22 mr. moon odpovědět
bez fotografie
Este by to chtelo titulky na :Watchmen[2009]DvDrip-LW
Dikes
2.7.2009 13:55 jiri.presley odpovědět
pokud jde o otazky tak : ne, ne, nevim, ne :P
2.7.2009 13:55 mnn odpovědět
bez fotografie
Bude aj na FLAWL3SS? este nemam stiahnute aby som checkol :-)
2.7.2009 13:08 genocyde Prémiový uživatel odpovědět
diky M@rty .>
2.7.2009 12:58 wachler odpovědět
bez fotografie
sedi i na axxo
2.7.2009 12:48 VanillaIceCream odpovědět
Chystá se někdo udělat titulky na Watchmen 2009 DVDSCR XviD-REAL- má cca 180min? Díky
2.7.2009 11:40 mnn odpovědět
bez fotografie
Díky, aj tak som zvedavý na ten 3hod. director cut. :-)
2.7.2009 7:35 culebras odpovědět
bez fotografie
Děkuji,krásná práce.
2.7.2009 5:07 martin.tannenberger odpovědět
bez fotografie
Dík chlape,skvělá práce!!!!!!

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...
je to na Dafilms.cz, můžete někdo ripnout titulky?
Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.
Btw - vie sa niečo o graficky násilnejšom (festivalovom) cut-e, a či vyjde na VoD? Alebo vychádza le
Už 334 mil. (toľko čo Toy Story 5 za tri dni, heh).
tak mohl být line jako u Maria, myslel jsem tím kvalitu audiostopy
Hungry.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-playWEB
Dvoukanálové audio na takový film je super, jo? :D
Je fajn, že ses do něčeho takového pustil!! Díky!
Není to WEBRIP, ale ruský DCPRip kvalita super video i audio
Ano.
Glennkill.Ein.Schafskrimi.2026.GERMAN.DL.1080p.WEB.h264-SAUERKRAUT (inc. CZ&SK subs)