Watchmen (2009)

Watchmen Další název

Strážci

Uložil
Desperado Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 17.8.2009 rok: 2009
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 343 Naposledy: 13.9.2019
Další infoPočet CD: 2Velikost 1.CD: 732 735 488 B typ titulků: srt FPS: 23,976
Verze pro Watchmen.DVDRip.XviD-JUMANJi Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Titulky z kvalitného zdroja.
IMDB.com

Titulky Watchmen ke stažení

Watchmen (CD 1)
732 735 488 B
Watchmen (CD 2) 735 240 192 B
Stáhnout v ZIP Watchmen

Historie Watchmen

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Watchmen

22.8.2009 7:47 Nemi32 odpovědět
Extended cut vyjde na konci roku, to ano, ale i na Filmcity vidim jen, ze se chysta pro evropu, ne ze je u nas potvrzeny... Moc bych na to nesazel. Krom toho cekat par mesicu, jestli k nam vubec dorazi do prodeje BD nechci. To spis aby tyhle titulky nekdo kultivovany doplnil.
21.8.2009 21:49 K4rm4d0n odpovědět
Už jsem to nahodil. Čeká to na schválení.
21.8.2009 21:34 samotar odpovědět
bez fotografie
dragon-_-: upneš pls svoje jako vždy ** *** ?? Thx :-)
21.8.2009 20:12 K4rm4d0n odpovědět
Je to napsaný na FilmCity jako info od distributora.
21.8.2009 20:07 Nemi32 odpovědět
Vim, ze EC se planuje az ke konci roku, ac mel puvodne vyjit spolecne s kinosestrihem, ale mel jsem za to, ze my zustaneme stranou... BD a DVD u nas uz je, takze bych se nedivil. Jsi si tim jisty?
21.8.2009 19:12 K4rm4d0n odpovědět
Nemi32: Tahle verze by tu měla na DVD taky vyjít. Podle distributora až někdy ke konci roku. Až vyjde, tak to grabnu.
21.8.2009 17:38 K4rm4d0n odpovědět
Ne jenom. Taky nesnáším když tam někdo nacpe mezeru za všechny pomlčky, ačkoliv tam originálně není...
21.8.2009 15:37 Nemi32 odpovědět
dragon-_- (a zbytek): "kvalitni zdroj" k Extended cut nebude, ze? Planujes pripadne doplneni jako u Zodiaca?
uploader21.8.2009 14:55 Desperado odpovědět
Ota, to len kvôli kurzívam? :-)
21.8.2009 13:34 K4rm4d0n odpovědět
Mně osobně jedno. Už mám hotovej svůj rip, takže ho v nejbližší době nahodím.
uploader18.8.2009 9:46 Desperado odpovědět
Mne osobne absencia kurzív nevadí.
18.8.2009 8:53 dragon-_- odpovědět
bez fotografie
Uz vysel Blu-ray. Nejspis je to ripnuty z neho. Ja to z neho nedoloval, protoze titulky ke kino verzi jsou mi stejne k nicemu... Nekdo zrejme zapomnel v Supripu zaskrnout, ze chce ponechat kurzivu.
uploader18.8.2009 8:17 Desperado odpovědět
Tie tutlky som síce sám neripoval, ale aký dôkaz znamená, že nemá kurzíva? Hmmm? Tak to ripovali bez kurzív, no. Sú to úplne odlišné titulky oproti stávajúcim, pochybujem , že by šlo o ďalší amateérsky preklad. A DVD síce oficiálne vychádza v 9 mesiace, ale mnohí vieme, ako to pre užívatelov internetu vyzerá :-)
17.8.2009 21:51 K4rm4d0n odpovědět
Klid, tohle nevypadá na titulky z DVD. Důkazem je absence kurzívy a dost dlouhé řádky (a DVD má vyjít v září).

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Admini stopro schválí.prosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...
je to na Dafilms.cz, můžete někdo ripnout titulky?
Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.
Btw - vie sa niečo o graficky násilnejšom (festivalovom) cut-e, a či vyjde na VoD? Alebo vychádza le
Už 334 mil. (toľko čo Toy Story 5 za tri dni, heh).
tak mohl být line jako u Maria, myslel jsem tím kvalitu audiostopy
Hungry.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-playWEB
Dvoukanálové audio na takový film je super, jo? :D
Je fajn, že ses do něčeho takového pustil!! Díky!