Red Dwarf S10E02 (2012)

Red Dwarf S10E02 Další název

Červený trpaslík S10E02 10/2

Uložil
bez fotografie
R!zyk Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 12.10.2012 rok: 2012
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 9 248 Naposledy: 25.6.2024
Další infoPočet CD: 1Velikost: 263 930 790 B typ titulků: srt FPS: 25
Verze pro Red.Dwarf.10x02.Fathers.And.Suns.HDTV.XviD-AFG Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Sedí i na red_dwarf.10x02.fathers_and_suns.hdtv_x264-fov
IMDB.com

Trailer Red Dwarf S10E02

Titulky Red Dwarf S10E02 ke stažení

Red Dwarf S10E02
263 930 790 B
Stáhnout v ZIP Red Dwarf S10E02
Seznam ostatních dílů TV seriálu Red Dwarf (sezóna 10)
Stáhnout všechny epizody najednou z prémiového serveru

Historie Red Dwarf S10E02

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Red Dwarf S10E02

7.11.2013 1:57 tomich odpovědět
bez fotografie

reakce na 550476


Když už česky, tak Tchaj-wan.
23.9.2013 17:47 donjenis odpovědět
bez fotografie

53
00:03:43,978 --> 00:03:48,474
Za celý život ti dal
jen trsátko a dvě nozdry.

jsem si celkem jist ze Rimmer nemluvil o nosnich dirkach,ale o dirach v krabici
9.11.2012 10:52 Turiion odpovědět
bez fotografie
Děkuju za titulky.
1.11.2012 0:03 Jericho6666 odpovědět
bez fotografie
Díky za titulky.

Jenom. Napsat Tajvan místo Taiwan? Seriously?
29.10.2012 14:23 23maya odpovědět
bez fotografie
diky pecka :-)
27.10.2012 16:08 notan odpovědět
bez fotografie
Díky
25.10.2012 2:39 nasralister odpovědět
bez fotografie
děkuji :-)
22.10.2012 20:49 naprstek odpovědět
bez fotografie
Také děkuji
21.10.2012 15:53 badboy.majkl odpovědět
bez fotografie
Pokud má někdo zájem, zítra budu dělat přečasy na 1080 WEB-DL, snad to autorovi nebude vadit. :-)
20.10.2012 12:55 vidra odpovědět

reakce na 545781


jinak si o n.l. přečti i tady...
http://www.krestanskysborzlin.cz/bible-kde-se-vzala-a-o-cem-je.html
20.10.2012 12:39 vidra odpovědět

reakce na 545793


předpokládám tedy, že 88.146.173.5 je tvoje IP adresa, jak je patrno z historie na wikipedii...
20.10.2012 12:21 vidra odpovědět

reakce na 545781


jinak koukám, že jsi zjevně i ubožák, protože dnes byla ta stránka na wikipedii editována a byla tam smazána ta pasáž, že je používanější u nás "našeho letopočtu" neboli "n.l.". byl jsi v tom editování trochu zbrklý, protože celá stránka je tím "n.l." prolezlá.

"Historikové nepoužívají rok nula – AD 1 (1 n. l.) je prvním rokem éry Anno Domini a rokem 1 BC (1 př. n. l.)" a spousta a spousta užití n.l. na té stránce.

Co to vypovídá o tobě? Že se ani nedokážeš podívat pravdě do očí a raději zmanipuluješ jakýkoli argument.

20.10.2012 12:14 vidra odpovědět

reakce na 545781


Jako arogantní kokot tady vystupuješ ty. Tyhle titulky nejsou pro půlku světa, jsou pro diváky v České republice a ti moc dobře vědí, co n.l., znamená, protože je to používanější. V tom odkazu ti to vysvětlí, protože se týká přesně toho AD, o kterém mluvíš, jen jsi mimo...
19.10.2012 23:14 vidra odpovědět

reakce na 545646


a na tom jsi byl kde? používanější je n.l.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Anno_Domini

Krista už dneska nikdo nikam nedává, ten je out...
uploader19.10.2012 23:00 R!zyk odpovědět
bez fotografie

reakce na 545646


Tak si titulkuj videa sám. ;-) Až něco budeš taky tvořit a ne blbě pindat, tak se ozvi. A používá se n.l. a je mi jedno, co si myslíš.
uploader19.10.2012 22:13 R!zyk odpovědět
bez fotografie

reakce na 545620


Zrovna jsem je nahrál, takže čekají na schválení. Jsou dostupné hned na serialzone.
19.10.2012 21:39 thom45 odpovědět
bez fotografie
Dik moc jestli to nevadi tak bych se rad zeptal kdy budou titulky na treti dil (pokud budou)
19.10.2012 14:26 alexalexalex odpovědět
bez fotografie
dik sup mohu se zeptat jestli budou titulky i na E03 a jestli ano tak kdy
17.10.2012 19:17 arachnofobie odpovědět
Dík
16.10.2012 18:00 rejdick odpovědět
bez fotografie
díky
16.10.2012 11:45 frontham odpovědět
bez fotografie
Díky:-)
16.10.2012 0:46 woofie odpovědět
bez fotografie
Dobrá práce díky :-)
15.10.2012 17:21 psychopat odpovědět
bez fotografie
Díky moc!
15.10.2012 0:22 kubajz01 odpovědět
bez fotografie
diky ;-)
14.10.2012 22:16 cvoki123 odpovědět
bez fotografie
diky moc ;-)
14.10.2012 22:16 cvoki123 odpovědět
bez fotografie
diky moc ;-) a teším sa na dalšie
14.10.2012 21:24 Araziel odpovědět
Diky :-)
14.10.2012 20:58 nikla odpovědět
bez fotografie
diky
14.10.2012 20:58 nikla odpovědět
bez fotografie
diky
14.10.2012 15:20 Adolfina odpovědět
bez fotografie
Paráda, dík za titulky!! :-)
14.10.2012 12:36 Kmotrx odpovědět
bez fotografie
Diky
14.10.2012 2:28 corvex odpovědět
bez fotografie
Ď
13.10.2012 21:45 vrichtigu odpovědět
bez fotografie
děkuju.
13.10.2012 21:06 pesa44 odpovědět
bez fotografie
Skvela prace, dekuji.
13.10.2012 20:16 blooodangelll odpovědět
bez fotografie
díky moc
13.10.2012 18:02 sacato odpovědět
bez fotografie
Děkuji.
13.10.2012 17:12 lunie1 odpovědět
bez fotografie
Dikes,jsi číslo 1
13.10.2012 14:01 jarda.malina odpovědět
bez fotografie
Diky, titulky fakt super!
13.10.2012 13:42 lojak odpovědět
bez fotografie
Děkuju!
13.10.2012 2:23 adamkar odpovědět
bez fotografie
Díky!
13.10.2012 1:23 humpman odpovědět
bez fotografie
bomba !
13.10.2012 0:57 parman09 odpovědět
bez fotografie
Díky moc :-)
12.10.2012 23:36 Iris1Iris odpovědět
bez fotografie
Taky díky moooooc.. ;-)
12.10.2012 21:30 Lyrickcze odpovědět
bez fotografie
Dekuji, doufam ze v tom budes pokracovat, titulky na tento i na prvni dil byly vynikajici.
12.10.2012 20:41 metaleve odpovědět
bez fotografie
Díky moc :-)
12.10.2012 20:25 snoopy66 odpovědět
diky!
12.10.2012 19:33 007jirka007 odpovědět
bez fotografie
Díky moc za titulky :-)
12.10.2012 18:38 alda.ali odpovědět

reakce na 542769


tak si stáhni tuhle verzi..zabere to minimum času ;-)
12.10.2012 18:19 pcbflare odpovědět
bez fotografie
prosil bych precasovani na Red.Dwarf.S10E02.Fathers.and.Suns.HDTV.XVID.AVIGUY
12.10.2012 17:44 javotr odpovědět
bez fotografie
thx!
12.10.2012 17:28 pupket odpovědět
bez fotografie
díky
12.10.2012 17:13 sarkofag98 odpovědět
bez fotografie
Díky moc:-)
12.10.2012 17:12 mikroslavek odpovědět
Paráda, díky!
12.10.2012 16:58 wolfraider odpovědět
bez fotografie
Děkuji ;-)
12.10.2012 16:53 klasik333 odpovědět
bez fotografie
Velké díky
12.10.2012 16:16 ariana odpovědět
bez fotografie
díky díky díky
12.10.2012 16:11 x0539406 odpovědět
bez fotografie
Chlapík, díky moc si fakt fofrník - jdu to hned shlédnout. Neb tví velbloudi plivou jen datle :-)
12.10.2012 16:05 Miqa odpovědět
bez fotografie
Sedí i na Red.Dwarf.10x02.Fathers.And.Suns.720p.HDTV.x264-FoV. Díky moc.
12.10.2012 15:55 myspulin448 odpovědět
bez fotografie
díky
12.10.2012 15:46 glglo odpovědět
bez fotografie
Díky moc chlape!
12.10.2012 15:41 we3b odpovědět
bez fotografie
velke diky
12.10.2012 15:40 Hrisnice odpovědět
bez fotografie
Ty jo ty jsi rychlík... děkuju :-)
12.10.2012 14:24 frenky55 odpovědět
bez fotografie
dik moc

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Už vyšel i na Dafilms :)
Opakované vkládání stejného příspěvku, který je v rozporu s pravidly, bude nadále mazáno.
Máte pravdu. Existuje způsob, jak obejít blokování VPN na Titulky.com. Neustále se tam zobrazuje hlá
Vidím, že je tady už skoro úplně zakázané něco napsat.
Jsem překvapený, že jsem napsal slušnou prosbu, a admin mi ji dvakrát smazal. Vidím, že tam není svo
Fuze.2025.1080p.WEB.h264-GRACE. Díky.
Prosím, nespamuj tu pofidernými verziami. Ide totiž o AI enhanced TS/CAMRip od Rusov.
Ano, je to pravděpodobné, že to bude už na konci července.
Potom ako to v kine vybuchne nepochybujem o tom, že to bude o dosť skôr.
Škoda, že to nebolo v kine, ale o to viac ma táto správa potešila.
Backrooms.2026.1080p.VOSTFR.HDSCR.x264-FS
Finding.Emily.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-MADSKY Finding.Emily.2026.2160p.AMZN.WEB-DL.
Strung 2026 REPACK 2160p WEB h265-ETHELNight Patrol 2025 BDRip H264-RBBprosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k