Strike Back S01E02 (2010)

Strike Back S01E02 Další název

Strike Back - Iraq: Part TWO 1/2

Uložil
bez fotografie
marek.tomass Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 8.7.2010 rok: 2010
StaženoTento měsíc: 1 Celkem: 3 122 Naposledy: 9.6.2026
Další infoPočet CD: 1Velikost: 364 773 376 B typ titulků: srt FPS: -
Verze pro HDTV.XviD-BiA / 720p.HDTV.x264-BiA Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Dva vojáci, jeden oslavovaný vojenský hrdina, druhý zlomený veterán žijící v ulicích Londýna. Jejich poslední cesty se střetly téměř před sedmi lety. Nyní, uprostřed krize na Středním východě, se jejich životy opět potkávají. Příběh o podvodu, vykoupení a pomstě v propojených životech dvou bývalých vojáků majora Hugha Collinsna (Andrew Lincoln) a veterána Johna Portera (Richard Armitage). /CSFD - synkopa/

Komentářů bylo dost (díky za motivaci), takže je tu další díl. :-) Méně mluvení, více akce a nějaké to pořádně temné tajemství. Další díl, když tedy budete chtít, opět brzy...

||| Titulky nikam bez mého souhlasu nenahrávejte ani je neupravujte. Díky.
IMDB.com

Trailer Strike Back S01E02

Titulky Strike Back S01E02 ke stažení

Strike Back S01E02
364 773 376 B
Stáhnout v ZIP Strike Back S01E02
Seznam ostatních dílů TV seriálu Strike Back (sezóna 1)
Stáhnout všechny epizody najednou z prémiového serveru

Historie Strike Back S01E02

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Strike Back S01E02

23.3.2019 21:19 stasojaso odpovědět
bez fotografie
ďakujem
22.10.2014 19:48 rumunisko odpovědět
bez fotografie
díky :-)
26.12.2013 20:44 hajek.lukas Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
Díky
10.3.2012 8:48 pepca72 odpovědět
bez fotografie
For Hogwarts. Díky moc, seriál je super.
5.11.2010 12:42 Mastermann Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
upraveny chyby, doplněny texty...verze 720p

příloha Strike.Back.S01E02.720p.HDTV.x264-BiA.srt
3.8.2010 12:43 Hogwarts odpovědět
Pustím se do dalších dílů ;-)
2.8.2010 9:47 Mastermann Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
nikdo se do toho asi už nepustí :-(
uploader30.7.2010 19:31 marek.tomass odpovědět
bez fotografie
Alespoň sem ukončil Iráckou část... Díky za pochopení. :-)
30.7.2010 2:11 wwwwenousek odpovědět
bez fotografie
marku díky !
29.7.2010 15:32 LibichovaM odpovědět
bez fotografie
Byla by škoda nepřekládat dál. Je to výborný seriál.
27.7.2010 19:42 Mastermann Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
snad se toho někdo ujme
uploader26.7.2010 18:19 marek.tomass odpovědět
bez fotografie
Omlouvám se, nestíhám, rodinné potíže. Pokud to někdo vezme za mě, budu jen rád...
24.7.2010 2:43 Mastermann Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
bez reakce....
20.7.2010 22:40 Mastermann Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
jak to vypadá s titulkama?díky
14.7.2010 21:31 Sigarni odpovědět
pokračuj prosím :-) britské seriály jsou stejně nej :-D
13.7.2010 19:37 prase Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
diky, urcite pokracuj!
13.7.2010 11:22 fikfikfik odpovědět
bez fotografie
taky se připojuju. Jen tak dál.
uploader12.7.2010 11:12 marek.tomass odpovědět
bez fotografie
Teď mám týden dovču, tak chvíli vydržte. ;-)
11.7.2010 20:18 heresie Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
Jestě jednou děkuji za překlad.. Chtěla jsem se jenom zeptat kdy tak asi bude další díl?:-)
10.7.2010 22:46 jemimah odpovědět
bez fotografie
Děkuji moc, taky se těším na další :-)
10.7.2010 22:46 jemimah odpovědět
bez fotografie
Děkuji moc, taky se těším na další :-)
uploader10.7.2010 13:16 marek.tomass odpovědět
bez fotografie
TO MatO: Mluvíš pravděpodobně o řádcích, které překládají hard-coded anglické titulky arabských dialogů v obraze. Ty jsou přilepeny k původním anglickým externím titulkům, protože v originále samozřejmě chybí. Na obrazovce zůstávají dostatečně dlouhou dobu (kontrolováno) a jsou nakódovány menším fontem písma, takže není problém je stihnout přečíst. Pro pochopení významu navíc nejsou potřeba, původně v seriálu ani neměly být, tudíž sem se nezdržoval přidáváním dalších titulků, a k původním jsem je pouze takto přilepil. Snad to stačí, tolik času tomu zase obětovat nehodlám. :-)
10.7.2010 12:12 Mat0 odpovědět
bez fotografie
Překlad dobrej, ale když už věnuješ usilí překladu, nemohl bys obětovat pár minut navíc a upravit trochu formu :-)? Některé řádky by potřebovali rozdělit, titulek o čtyřech pěti řádcích ztrácí přehlednost. Kazí to dojem z jinak výborný práce. Každopádně díky, že to vůbec překládáš.
10.7.2010 11:04 adm_pothead odpovědět
bez fotografie
Diky. Ani jsem nedoufal, ze by se toho nekdo mohl chytit. Kdybys nahodou nemel na co koukat muzu doporucit jeste "ultimate force". Taky GB, SAS a s natacenim pomahal byvalej sasik, kvalita jeste o neco lepsi ...
9.7.2010 11:36 Mat0 odpovědět
bez fotografie
Díky, že pokračuješ!!!
8.7.2010 22:33 sideways Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
díííky
8.7.2010 21:43 tranta odpovědět
bez fotografie
dekuji
8.7.2010 21:12 panbrynych odpovědět
bez fotografie
Velká díky :-)
8.7.2010 20:34 Mastermann Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
super práce super rychlost jen tak dál
8.7.2010 20:34 heresie Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
Diky moc:-) uz se tesim na dalsi..:-)

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Zdravim,presne to robi aj mne,pouzivam ExpressVPN. Aku VPN pouzivate?.Davno som to tu riesil,0 bodov
Dobry den. V poslednej dobe mam problem so stahovanim titulkov. Nestane sa to vzdy, napr. jedny idu,
díky
Billie.Eilish-Hit.Me.Hard.and.Soft.The.Tour.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KyoGo CZ/SK
Chapter.51.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KyoGo
Blue.Heron.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-BYNDR
Carolina.Caroline.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-SCOPE
POWER.BALLAD.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-BYNDR
Carolina.Caroline.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KyoGo
Tuner.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-SCOPE
POWER.BALLAD.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KyoGo
Dík.na Prime Video ve středu
Ve filmu se toho moc nenakecá, čili s titulky by moc práce být nemělo :-D
Wasteman.2025.1080p.BluRay.x264 -TRBSom toho isteho nazoru.Kdy to bude venku?DíkySuper,díky moc.DěkujiDRAGN 2025 1080p WEB H264-OUTPOST31
Fajn, díky za info. Band of Spies je výborný, The Agency se - dle mého názoru, který samozřejmě niko
HaMidrasha je aspon 2 triedy pod urovnou Band of Spies alebo Agency S01.
To rozhodně míním přeložit. Ale času je málo a filmů a seriálů tolik...
Díky za angažovanost, já o té kvalitě vím, chtělo by to pokud možno dobrý obraz a české titulky.
Omlouvám se, bylo to myšleno obrazně, jde o seriál Tinker, Tailor, Soldier, Spy z roku 1979, opět s
Díky za překlad předem.
Na WS s SK titulky, ale celkově slabší kvalita.
Seriál Smiley's People žádnou druhou řadu nemá.
Našel by se překladatel?