Grey's Anatomy S04E10 Crash into me, part2 (2007)

Grey's Anatomy S04E10 Crash into me, part2 Další název

Chirurgové 4/10

Uložil
bez fotografie
tomacito Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 8.12.2007 rok: 2007
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 4 540 Naposledy: 31.12.2025
Další infoPočet CD: 1Velikost: 365 442 742 B typ titulků: srt FPS: -
Verze pro greys.anatomy.410-caph.avi Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
na verzi Caph

Jinak nashle snad u další serie ;-)
IMDB.com

Trailer Grey's Anatomy S04E10 Crash into me, part2

Titulky Grey's Anatomy S04E10 Crash into me, part2 ke stažení

Grey's Anatomy S04E10 Crash into me, part2
365 442 742 B
Stáhnout v ZIP Grey's Anatomy S04E10 Crash into me, part2
Seznam ostatních dílů TV seriálu Grey's Anatomy (sezóna 4)
Stáhnout všechny epizody najednou z prémiového serveru
titulky byly aktualizovány, naposled 8.12.2007 16:44, historii můžete zobrazit

Historie Grey's Anatomy S04E10 Crash into me, part2

8.12.2007 (CD1) tomacito  
8.12.2007 (CD1) tomacito Původní verze

RECENZE Grey's Anatomy S04E10 Crash into me, part2

22.9.2008 16:04 Speederko odpovědět
bez fotografie
diky moc...
10.4.2008 20:21 jantoska odpovědět
bez fotografie
vďaka
uploader12.1.2008 17:05 tomacito odpovědět
bez fotografie

reakce na 71627


Titulky dělá Jumpstar, měly by být dneska nebo zítra.Jak se dívám, tak anglické titulky vyšly až dneska.
12.1.2008 15:52 Drummz odpovědět
bez fotografie
chtěl bych předem poděkovat za všechny title které pro nas dělate. Chtel bych se zeptat jak to cca vidite s titulkama na 4x11, kdy title cca budou? Staci rict jesli dnes, za den, za dva, tri dny, do tydne. dik moc
12.1.2008 10:58 djem odpovědět
bez fotografie
Chtěl bych poděkovat za vaše úsilí a snahu překládat tento seriál. Vaše práce je kvalitní a rychlá(kdy budou titulky na 4.11. a na jakou verzi?)Doufám, že tento seriál bude pokračovat dál, i když by bylo potřeba pustit scénaristům do žil novou krev, jelikož poslední díly nejsou tak světoborné a rozhodně se nevyrovnají 1. a 2. sérii. Díky hoši..
11.1.2008 0:24 mohamed23 odpovědět
bez fotografie

reakce na 69639


Tak už je 11 díl ke stažení... doufám, že se tu brzičko objeví titulky... docela se těším... po té přestávce...
uploader5.1.2008 10:11 tomacito odpovědět
bez fotografie

reakce na 69576


Pokud myslíš tuhle
http://www.youtube.com/watch?v=ywSbv-AyZtg
tak je to Psaap - cosy in the rocket
Pokud bys jí chtěla mám jí v písnička z epizod serie 1 a 2 je to našlapané asi 192 songů, tak mi napiš na mail tomacito@centrum.cz
4.1.2008 14:18 kolag odpovědět
bez fotografie
Koukam, ze ten 'posledni' dil zase posunuli o dalsi tyden. :-/
3.1.2008 23:49 nigiwia odpovědět
bez fotografie
Ahojky, moc děkuji všem překladatelům za Vaši práci, vždycky jsem moc nadšená když tu objevím nové titulky :-D asi tak jak všichni. Ale mám takový skromný dotaz nevíte někdo jak se jmenuje ta úvodní písnička z 1. a2.serie, už jsem stáhla sopoustu nesmyslů a nikde ji nemůžu najít :-(
20.12.2007 16:39 sefec odpovědět
bez fotografie
11 díl Lay Your Hands On Me až 3.1. 2008 a pak nevim co se bude dít
18.12.2007 19:13 bubakus111 odpovědět
bez fotografie
Zatim jsem měl titulky jen od Jumpstara a tomacita, jsou to prostě GODs!
Díky Vám
uploader14.12.2007 14:29 tomacito odpovědět
bez fotografie

reakce na 66057


Moje svolení na zveřejnění titulků máš taky, však jsem to nedělal pro sebe :-)
14.12.2007 12:09 alerion odpovědět
bez fotografie
Ahoj!! Podud máte zájem, mrkněte se na www.smart-web.cz/marsia . Je to stránka o CHirurzích..
10.12.2007 8:19 McFly odpovědět
bez fotografie

reakce na 65015


Děkujeme s přítelkyní za překlad, pokud tedy v Americe stávkují, navrhuju začít překládat Pohotovost od řady 11. Prima skončila s 10. řadou, před třemi lety a dál nic....Bylo to taky dost dobrý.
9.12.2007 16:50 sparki0610 odpovědět
bez fotografie
Připojuji se - díky mooooc za titulky.
uploader9.12.2007 13:59 tomacito odpovědět
bez fotografie

reakce na 65202


No tak to je škoda, snad ta stávka brzo skončí a začne se zase točit
9.12.2007 12:40 alerion odpovědět
bez fotografie

reakce na 65012


depressya: Příští čtvrtek 4x11 nebude.Na různých anglických stránkách píšou že se ten díl přesouvá zatím na neurčito, prý až někam na leden..
Jinak díky tomacito!
9.12.2007 9:53 Janet5 odpovědět
bez fotografie
Tomacito moc díky, vidím, že v tuto chvíli jsi udělal radost už 337 lidem .....
8.12.2007 17:56 zelly odpovědět
bez fotografie
díky tomacito!
8.12.2007 17:18 zvara odpovědět
bez fotografie
Taky moc děkuji:-)
uploader8.12.2007 17:13 tomacito odpovědět
bez fotografie

reakce na 65012


No, to by měl dělat Jumpstar :-)
8.12.2007 17:12 Sydia odpovědět
bez fotografie
Taky moc děkuju:-)
8.12.2007 17:08 depressya odpovědět
ako to ze "nashle"? :-) este buduci stvrtok :-) dik :-)
8.12.2007 16:46 klarkatureckova odpovědět
bez fotografie
díky moc za rychlost, hrooozně se těším
8.12.2007 16:43 Láža odpovědět
bez fotografie
Týýý brďo, to je rychlost! Super!!!

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Opakované vkládání stejného příspěvku, který je v rozporu s pravidly, bude nadále mazáno.
Máte pravdu. Existuje způsob, jak obejít blokování VPN na Titulky.com. Neustále se tam zobrazuje hlá
Vidím, že je tady už skoro úplně zakázané něco napsat.
Jsem překvapený, že jsem napsal slušnou prosbu, a admin mi ji dvakrát smazal. Vidím, že tam není svo
Fuze.2025.1080p.WEB.h264-GRACE. Díky.
Prosím, nespamuj tu pofidernými verziami. Ide totiž o AI enhanced TS/CAMRip od Rusov.
Ano, je to pravděpodobné, že to bude už na konci července.
Potom ako to v kine vybuchne nepochybujem o tom, že to bude o dosť skôr.
Škoda, že to nebolo v kine, ale o to viac ma táto správa potešila.
Backrooms.2026.1080p.VOSTFR.HDSCR.x264-FS
Finding.Emily.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-MADSKY Finding.Emily.2026.2160p.AMZN.WEB-DL.
Strung 2026 REPACK 2160p WEB h265-ETHELNight Patrol 2025 BDRip H264-RBBprosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)