Hoodwinked (2006)

Hoodwinked Další název

Karcoolka

Uložil
bez fotografie
Bhellion Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 6.3.2006 rok: 2006
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 3 327 Naposledy: 18.3.2025
Další infoPočet CD: 1Velikost: 736 765 952 B typ titulků: srt FPS: -
Verze pro --- Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Prečasované titulky na túto verziu. Pôvodné vytvoril Agents.....
Je to verzia Hoodwinked.TS.XviD-Wrixle
IMDB.com

Titulky Hoodwinked ke stažení

Hoodwinked
736 765 952 B
Stáhnout v ZIP Hoodwinked

Historie Hoodwinked

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Hoodwinked

17.3.2006 18:59 lukasr odpovědět
bez fotografie
Co mate v kuse s tou cestinou? ja citam ceske knihy pozeram ceske filmy, alebo s ceskymi titulkami a je mi jedno ci je to po cesky ci slovensky...ved cestina a slovencina je takmer zhodna...Tak co sa vam v kuse nepaci?!
15.3.2006 20:02 tomasko007 odpovědět
bez fotografie
PRE LAMY - www.urusoft.net sa nachadza subtitle workshop, kde si mozte caosvat, strihat, spajat a kadeco robit s titulkami. good luck a nervy LAMCE...
15.3.2006 19:58 tomasko007 odpovědět
bez fotografie
vy mate ale problemy. ale chujkovia sa najdu na oboch stranach.. vsetka slava patri autorovi a hanba tym co si jeho pracu nevedia vazit. naco si ich potom stahujete kreteni
14.3.2006 17:45 JonathanD odpovědět
bez fotografie
Nemohol by dakto urobit titulky s nacasovaním ked karcoolka povie starka az na 30 sek.?? Lebo mi ani jedny nesedia a mam posun 5 sekund
uploader10.3.2006 19:07 Bhellion odpovědět
bez fotografie
Všetkým ktorý sa sťažujú že sú tie titulky po slovensky. VŠAK SI ICH OTVORTE V TEXTÁKU A PRELOŽTE DO ČEŠTINY. Ja by som to aj spravil, ale bohužiaľ by to asi dopadlo otrasne. Je niečo iné po česky čítať ako po česky písať.
10.3.2006 17:59 corey66666 odpovědět
bez fotografie
ci boha pred 13 rokmi sme boli jeden narod sakra a teraz vam cechom uz uplne jebe ved sme slovania a sme si najblisie zo vsektych krajin sposobmi aj jazykom taq co vas furt sere???
9.3.2006 22:58 hujcza odpovědět
bez fotografie
kazdopadne diky AUTORUM!!!!!!!! ( bez nich by nebyli zadny titulky)
9.3.2006 22:56 hujcza odpovědět
bez fotografie
to gmakov : ja se s oblibou koukam na cesky titulky,dit sem cech.ale taky vim ze sem docela linej koukat na slovensky :-D . ale rozhodne to prekousnu a kdyby mi to vadilo tak bych si nestezoval.a ja mit deti,tak je vemu do kina a necpu jim KINORIP :-)
8.3.2006 19:29 lestat1986 odpovědět
bez fotografie
stane se taky někomu,že asi po 1/2 filmu se mi zničehonic posune zvuk a titulky?
8.3.2006 17:06 Prince odpovědět
bez fotografie
Kdybyste neremcali a prelozili si to sami, tak uz to davno mate. A jestli na to nemate cas, tak si nestezujte.
8.3.2006 13:57 gmakov odpovědět
bez fotografie
a co když to chci pustit třeba dětem??? A chtěl bych vidět tebe hujczo jak ty s oblibou a radši koukáš na filmy s českýma titulkama. Vy se nám mstíte za Olympiádu co lamy jedny???!!!!!
8.3.2006 13:01 hujcza odpovědět
bez fotografie
cesi slovensky rozumej,ale jsou jen liny :-) . nedela nekdo titulky na verzi 805136684?
8.3.2006 13:01 hujcza odpovědět
bez fotografie
cesi slovensky rozumej,ale jsou jen liny :-) . nedela nekdo titulky na verzi 805136684?
8.3.2006 7:29 gmakov odpovědět
bez fotografie
nechte se bejt a radši už to někdo přeložte
8.3.2006 2:16 snakes odpovědět
bez fotografie
Dark007 - pojeb si totu skurvenu cesku matku ty skurveny kokot
7.3.2006 20:34 DjRiki Prémiový uživatel odpovědět
bez fotografie
Do cestiny to uz preklada Eneska
7.3.2006 16:17 gmakov odpovědět
bez fotografie
ne ale tu češtinu by to chtělo pls
7.3.2006 15:51 stifler.mk odpovědět
bez fotografie
Dakujem!!! Uz na tie title cakam tyzden... Dakujem!!!
7.3.2006 13:52 sh4de odpovědět
bez fotografie
omg, sa robis jak keby si po slovensky nerozumel, si trapny, ne aby si pekne podakoval..DIK bhellione :P
7.3.2006 11:26 wagi odpovědět
bez fotografie
co takhle kdyby je nekdo prelouskal do cestiny?

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Titulky odvtedy stahujem z (premium titulky.com),trochu to dlho nacitava,ale funguje to aj z VPN.
Pouzivam PIA - Private Internet Access. Teraz cez Svajciarsko + shadowsock. Pripojenie ale menim kaz
Zdravim,presne to robi aj mne,pouzivam ExpressVPN. Aku VPN pouzivate?.Davno som to tu riesil,0 bodov
Dobry den. V poslednej dobe mam problem so stahovanim titulkov. Nestane sa to vzdy, napr. jedny idu,
díky
Billie.Eilish-Hit.Me.Hard.and.Soft.The.Tour.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KyoGo CZ/SK
Chapter.51.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KyoGo
Blue.Heron.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-BYNDR
Carolina.Caroline.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-SCOPE
POWER.BALLAD.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-BYNDR
Carolina.Caroline.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KyoGo
Tuner.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-SCOPE
POWER.BALLAD.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KyoGo
Dík.na Prime Video ve středu
Ve filmu se toho moc nenakecá, čili s titulky by moc práce být nemělo :-D
Wasteman.2025.1080p.BluRay.x264 -TRBSom toho isteho nazoru.Kdy to bude venku?DíkySuper,díky moc.DěkujiDRAGN 2025 1080p WEB H264-OUTPOST31
Fajn, díky za info. Band of Spies je výborný, The Agency se - dle mého názoru, který samozřejmě niko
HaMidrasha je aspon 2 triedy pod urovnou Band of Spies alebo Agency S01.
To rozhodně míním přeložit. Ale času je málo a filmů a seriálů tolik...
Díky za angažovanost, já o té kvalitě vím, chtělo by to pokud možno dobrý obraz a české titulky.
Omlouvám se, bylo to myšleno obrazně, jde o seriál Tinker, Tailor, Soldier, Spy z roku 1979, opět s
Díky za překlad předem.
Na WS s SK titulky, ale celkově slabší kvalita.