Vorwärts immer! (2017)

Vorwärts immer! Další název

Forwards Ever!; Kupředu levá

Uložil
desade Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 2.4.2023 rok: 2017
StaženoTento měsíc: 0 Celkem: 18 Naposledy: 30.11.2023
Další infoPočet CD: 1Velikost: --- typ titulků: srt FPS: 23,976
Verze pro Vorwaerts.immer.2017.German.DTS.1080p.BluRay.h265 Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Oficiálne titulky pre Film Europe.

Tento film som už považoval za stratený, ale vďaka zopár filmovým fanúšikom sa mi ho podarilo opäť oživiť. Rls nájdete na známom úložisku.

Úprava časovania, OCR korekcia.
Prípadné ďalšie prečasy zabezpečím.

Pozn.:
- Wolf Biermann (nar. 1936 v Hamburgu) - nemecký pesničkár, básnik a prozaik. Ako 16 ročný odišiel pod vplyvom ľavicových názorov dobrovoľne do Východného Nemecka, kde mu v r. 1965 zakázali vystupovať a v r. 1976 mu po koncerte v Kolíne n/Rýnom odobrali východonemecké občianstvo, takže sa tam už nemohol vrátiť. Proti tomu protestovalo mnoho východných Nemcov, najmä z kultúrneho života, proti ktorým viedla Stasi represálie. Viaceré jeho piesne preložil do češtiny J. Suchý. Biermann žije a naďalej tvorí v Hamburgu.
Rozhovor s ním:
https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/kdo-slibuje-raj-je-masovy-vrah-rika-nemecky-pisnickar-wolf-biermann.A090605_141848_kavarna_bos

Užite si film.
Kupředu levá, zpátky ni krok!
IMDB.com

Trailer Vorwärts immer!

Titulky Vorwärts immer! ke stažení

Vorwärts immer!
Stáhnout v ZIP Vorwärts immer!

Historie Vorwärts immer!

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Vorwärts immer!

14.4.2023 18:22 liber odpovědět
Vďaka
2.4.2023 20:25 vasabi odpovědět
díky

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Môže byť. Ja osobne aj tak čakám na proper VoD 2160p release o 11 dní (:
Tak to se musíš zeptat tý grupy proč to takhle má. Buď to mají jako fake napsaný nebo to jen mají šp
Nuž neviem, prečo to tam je uvedené ako zdroj, keďže samotný názov releasu obsahuje WEB-DL.
Source 2160p UHD BluRay H265-MALUS. To patří k tomu WEB-DL HEVC x265 10Bit DDP5.1 Subs KINGDOM :)
Kde sa to píše?
Jako zdroj tohoto rls je uveden 4K UHD BD... to se mi moc nezda.
Neplést s hranou verzí filmu z roku 2003 - ta už tu má titulky.
Super, díky předem.Co je to za větu?
Tentoraz s anglickými hardsubs. Ach. Resurrection.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-SCOPE
Scream.7.2026.1080p.WEB-DL.HEVC.x265.10Bit.DDP5.1.Subs-KINGDOM [5,62 GB]
Objavila sa ešte táto verzia s minimálne lepším zvukom (DDP 5.1 768 kb/s). Scream.7.2026.1080p.WEB-D
REMUX už aj na WS (:
Tuto ide opäť o verziu, ktorá ma v sebe 3! ďalšie ruské simultánne dabingy. Nesťahovať. Žiaden kvali
Tak to je trefa do černého. Čekal jsem dlouhých 5 let, až jsem se dočkal. Moc děkuji a předem posílá
Moc Ti děkuji.THX :-)Veľká vdaka.
Vďaka! Najkvalitnejšie sú BluRay verzie. Make.Up.2019.1080p.BluRay.DDP.5.1.x264-LegSpcl [7,28 GB] Ma
Nepreplo.Ospravedlnujem sa.Len nedockavost ma dostihla.Sam som ten Live adsolvoval 2 krat a na ponat
EN subs na celou miniserii Radioactive.Emergency.S01.1080p.WEB.h264-EDITH
Scream 7 (2026) WEB-DL 1080p EniaHD
Seriál má slovenské titulky a jsou na gaytit...
Díky moc za zájem to přeložit.
Chápu, že se do toho nikdo nepustí, ale je to škoda, protože se jedná o fakt nadstandardně povedenej
UNiON obsahuje zbytočný španielsky a nemecký dabing. Sťahujte len túto od NGP: Scream.7.2026.1080p.W
UNiON obsahuje aj zbytočný španielsky a nemecký dabing. Sťahujte len túto od NGP... Scream.7.2026.10
Chtěli to změřit posuvným měřítkem. Tak jsem jim říkal, že lepší bude šuplera. Ale oni nevěděli vo c
Copak;nemají tak velkou"ŠUPLÉRU" aby ti HO změřili????