Che: Part One (2008)

Che: Part One Další název

Che-Argentine

UložilAnonymní uživateluloženo: 4.1.2009 rok: 2008
StaženoTento měsíc: 1 Celkem: 4 616 Naposledy: 8.6.2026
Další infoPočet CD: 1Velikost: 1 464 774 656 B typ titulků: srt FPS: 25
Verze pro Che.Part.One.DVDSCR.XviD-DEViSE Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
preklad SK: larelay
preklad z SK do CZ: kh.snorlax (dakujeme velmi pekne)

Preklad je z odposluchu a z integrovanych anglickych subs na spanielske pasaze.

Akekolvek pripomienky k prekladu, mi prosim napiste na icq alebo do diskusie.

Upravu tychto titulkov nechajte prosim na mna. Dakujem za pochopenie :-)
IMDB.com

Titulky Che: Part One ke stažení

Che: Part One
1 464 774 656 B
Stáhnout v ZIP Che: Part One
titulky byly aktualizovány, naposled 5.1.2009 8:00, historii můžete zobrazit

Historie Che: Part One

5.1.2009 (CD1) anonymní Este par zabudnutych drobnosti...
4.1.2009 (CD1)   Původní verze

RECENZE Che: Part One

17.2.2009 22:58 Scii odpovědět
zdravím, nebylo by prosím časování na verzi Che.Part.One.DVDRip.XviD.AC3-DEViSE (velikost: 2 202 103 808 b)?
9.2.2009 13:25 Tommasino Prémiový uživatel odpovědět
ok, díky za radu.
9.2.2009 11:40 zombino odpovědět
bez fotografie
Tommasino: na ten tvuj mp4 rip si posun tyhle title o 13 vterin dozadu, nic jinyho neni potreba, fps sedi.
9.2.2009 11:09 Tommasino Prémiový uživatel odpovědět
pls přečasujte někdo na Che Part One [2008-DVDRip-H.264].mp4 a nebo dejte vědět jestli je někdo má, dík.
3.2.2009 18:36 zombino odpovědět
bez fotografie
Na odposlech jsou tam jen asi dve kratsi pasaze takze brnkacka :-)
3.2.2009 18:13 zombino odpovědět
bez fotografie
Titulky na dvojku uz jsou prepsany na subscene.
23.1.2009 10:11 ziko odpovědět
bez fotografie
cau chtel sem se zeptat jestli budou titulky i na Che:part two.dekuji
18.1.2009 20:23 Taulus odpovědět
bez fotografie
jednoduše, stačí je mít v adresaři s tim filmem - nejlip stejnej nazev jako avi a prehravac si je sám načte.jinak se daj ručne načíst nekde v playeru.
17.1.2009 14:50 plechi odpovědět
Che Part One 2008 DVDRiP READNFO XViD-RUSTLE - pasne to i na tenhle rls nebo budou třeba úpravy??
14.1.2009 10:29 ADMIN_ViDRA Prémiový uživatel odpovědět
ziko: proč nevyjmenuješ nějaké ponechané slovenské věci, aby mohly být opraveny správně do češtiny?
14.1.2009 10:18 ziko odpovědět
bez fotografie
nechapu proc oznacujete tyhle titulky jako ceske, kdyz sou slovenske
11.1.2009 17:53 Pochvista odpovědět
bez fotografie
funguje!Děkuji
10.1.2009 21:59 ppippka odpovědět
bez fotografie
diiky
9.1.2009 17:08 Garrdenzitty odpovědět
paráda čekal jsem na ně dík :-D
6.1.2009 22:36 Prasohak odpovědět
bez fotografie
Nádhera, děkuju. Moc se mi líbili popisky k mapě na začátku.
5.1.2009 20:42 vavrisimo odpovědět
dekujuuu
5.1.2009 19:29 fvrobel odpovědět
bez fotografie
nevím proč, ale nemohu je stáhnout :-( může mi je poslat někdo na e-mail: paok4gost@atlas.cz ? moc děkuju *
5.1.2009 16:50 Maryshaak odpovědět
bez fotografie
Díky!
4.1.2009 18:42 ajan odpovědět
Díky!

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
prosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...
je to na Dafilms.cz, můžete někdo ripnout titulky?
Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.
Btw - vie sa niečo o graficky násilnejšom (festivalovom) cut-e, a či vyjde na VoD? Alebo vychádza le
Už 334 mil. (toľko čo Toy Story 5 za tri dni, heh).
tak mohl být line jako u Maria, myslel jsem tím kvalitu audiostopy
Hungry.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-playWEB
Dvoukanálové audio na takový film je super, jo? :D
Je fajn, že ses do něčeho takového pustil!! Díky!
Není to WEBRIP, ale ruský DCPRip kvalita super video i audio


 


Zavřít reklamu