Survivor S18E05: Tocantins (2009)

Survivor S18E05: Tocantins Další název

Kdo přežije Tocantins 18/5

Uložil
bez fotografie
Rickmen Dát hlas překladateli Dát hlas uloženo: 18.5.2009 rok: 2009
StaženoTento měsíc: 1 Celkem: 1 328 Naposledy: 4.6.2026
Další infoPočet CD: 1Velikost: 366 579 712 B typ titulků: srt FPS: -
Verze pro survivor.s18e05.hdtv.xvid-fqm Další verze
Náhled zobrazit náhled
Poznámka
Přeložil André The Second.
Přidejte se k české a slovenské fanouškovské základně na Facebooku (Survivor CZ), kde najdete další informace o překladu.
IMDB.com

Trailer Survivor S18E05: Tocantins

Titulky Survivor S18E05: Tocantins ke stažení

Survivor S18E05: Tocantins
366 579 712 B
Stáhnout v ZIP Survivor S18E05: Tocantins
Seznam ostatních dílů TV seriálu Survivor (sezóna 18)
Stáhnout všechny epizody najednou z prémiového serveru

Historie Survivor S18E05: Tocantins

Zatím žádná historie ani nové verze těchto titulků

RECENZE Survivor S18E05: Tocantins

uploader19.5.2009 20:12 Rickmen odpovědět
bez fotografie
Thailing: Tak na šestce už pracuje scottytoo13. ;-) Viz jeho post k páté epizodě.
uploader19.5.2009 20:11 Rickmen odpovědět
bez fotografie
Thailing: Klidně přelož tu rekapitulaci.;-)

Kajda.I - Zkus se zeptat na Facebooku, tam jsem viděl hodně fanoušků Survivora.
19.5.2009 5:39 kajda.l odpovědět
bez fotografie
Thailang - nevadí, běž do toho. V Tocantins byla nejlepší rekapitulace vůbec, vlastně skoro celé z neodvysílaných scén:-)
18.5.2009 23:15 Thailang odpovědět
bez fotografie
Já bych do toho překladu rekapitulace celkem šel,ale asi by to chvilku trvalo.
18.5.2009 20:06 kajda.l odpovědět
bez fotografie
Díky za titulky a chci se zeptat, když teď máme zavřené warforum, kde(pokud) se nachází info o dalších titulcích, linky na starší série, mně zajímá Exile islands a Guatemala a i CI.. Kdyžtak prosím na mail kajda.l@seznam.cz- Rickmen pokud je R2 snad ví více..díky
uploader18.5.2009 19:31 Rickmen odpovědět
bez fotografie
No my ten rekapitulační díl (6.díl) překládat nebudeme, takže jedině někdo mimo nás. ;-)
uploader18.5.2009 19:31 Rickmen odpovědět
bez fotografie
No my ten rekapitulační díl (6.díl) překládat nebudeme, takže jedině někdo mimo nás. ;-)
18.5.2009 17:30 tommy.t odpovědět
bez fotografie
díky moc
18.5.2009 15:57 jukab odpovědět
bez fotografie
Hoj,kde vychází nejdříve ang.titulky? chci si jen sobě přeložit Reunion,až vyjdou,příp. bych jen nahrál i sem

Příspěvek:
Můžete připojit přílohu do velikosti 1 MB


Registrace
HLEDÁNÍ

Seriály

Filmy/jednotlivé titulky

VZKAZY Z FÓRA
Ano, je to pravděpodobné, že to bude už na konci července.
Potom ako to v kine vybuchne nepochybujem o tom, že to bude o dosť skôr.
Škoda, že to nebolo v kine, ale o to viac ma táto správa potešila.
Backrooms.2026.1080p.VOSTFR.HDSCR.x264-FS
Finding.Emily.2026.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-MADSKY Finding.Emily.2026.2160p.AMZN.WEB-DL.
Strung 2026 REPACK 2160p WEB h265-ETHELNight Patrol 2025 BDRip H264-RBBprosim o preklad, dobrý človek.To je naprosto skvělá zpráva!VOD nakonec o týden dříve - 7.7.
https://yts.gg/movies/masters-of-the-universe-2026
Poprosím o překlad...
je to na Dafilms.cz, můžete někdo ripnout titulky?
Zajímavý námět, díky
Fuze.2025.2160p.AMZN.WEB-DL.ITA.MD.DD2.0.ENG.DDP5.1.H.265 Děkuji
Vytažené EN z verze NORDiC.1080p.AMZN.WEB-DL.H.264-NORViNE
VOD prozatím stanoveno na 11.8.
Round The Decay.2025.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-BobDobbs
Priste cesky pls, tu madarskou hatmatilku nikdo neprecte xD
VOD Shudder 31. Července
The.Death.of.Robin.Hood.2026.2K.DCP.REMUX.PCM.5.1-NaNi litevské titulky v obraze
Super.... Díky
Ja som sa nikde nedočítal o "intense director's cut-e", ktorý vyjde na Blu-ray 14.07.
Podľa jedého usera Redditu, ktorý film videl na jednom filmovom festivale 2 týždne pred oficiálnou k
a nech si odpalis repro ;)poprosim o titulky
Hmmm... Unrated. Jediné, čo sa tam strihalo bola scéna s hlavou. Aby film nedostal rating NC-17, pár
Chápu to správně, že budou tři verze? Kino verze, unrated cut s pár scénami navíc a pak nějaká "inte
Horror Vibes: The unrated version of Obsession will officially be available digitally next week. Fol
Ale jo, já jen, že stereo je bída. To chce aspoň 5.1 a volume na max, ať z toho něco mají i sousedi.


 


Zavřít reklamu